5/F, de Bouw A, Feiyang-Industrieterrein, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, China, 518101
Thuis Producten

sfp optische zendontvanger

Certificaat
Van goede kwaliteit SFP+ optische Zendontvanger voor verkoop
Van goede kwaliteit SFP+ optische Zendontvanger voor verkoop
Klantenoverzichten
Het is een genoegen om zaken met u te doen. Ik zou deze verkoper willen adviseren.

—— Charlie Becker

meer dan 2 jaar zeer professional.all-van de productenwerken de boete in ons materiaal hebben samengewerkt. Dank u.

—— Matilda Kendrick

De goede kwaliteit, grote handelaar, onze cliënten is gelukkig met uw producten.

—— Oudere Jennie

Ik ben online Chatten Nu

sfp optische zendontvanger

(210)
China 3com Dubbele LC SFP Optische Zendontvangermodule 1000BASE-LX 1310nm 3CSFP92 fabriek

3com Dubbele LC SFP Optische Zendontvangermodule 1000BASE-LX 1310nm 3CSFP92

3com Dubbele LC SFP Optische Zendontvangermodule 1000BASE-LX 1310nm 3CSFP92 Specificatie: P/N 3CSFP92-a Datarate 1.25G Golflengte 1310nm Afstand 20KM Zender Vriespunt Ontvanger SPELD Media SMF DDM/DOM JA ... Read More
2017-07-26 17:48:05
China 1000BASE-LX kies Optische de Zendontvangermodule SFP-jol-LX van Wijzesfp uit fabriek

1000BASE-LX kies Optische de Zendontvangermodule SFP-jol-LX van Wijzesfp uit

1000BASE-LX kies Optische de Zendontvangermodule SFP-jol-LX van Wijzesfp uit Specificaties: P/N SFP-jol-lx-a Datarate 1.25G Golflengte 1310nm Afstand 10KM Zender Vriespunt Ontvanger SPELD Media SMF DDM/DOM JA ... Read More
2017-07-26 17:48:06
China 850nm SFP Optische Multimode Zendontvangermodule 1000BASE-SX SFP-jol-SX fabriek

850nm SFP Optische Multimode Zendontvangermodule 1000BASE-SX SFP-jol-SX

850nm SFP Optische Multimode Zendontvangermodule 1000BASE-SX SFP-jol-SX Specificaties: P/N SFP-jol-sx-a Datarate 1.25Gb/s Golflengte 850nm Afstand 300M Zender VCSEL Ontvanger SPELD Media MMF DDM/DOM JA ... Read More
2017-07-26 17:48:06
China Verenigde Optische de Zendontvangermodule 550m bij-SPSX van Telesis 1000Base-SX SFP fabriek

Verenigde Optische de Zendontvangermodule 550m bij-SPSX van Telesis 1000Base-SX SFP

Verenigde Optische de Zendontvangermodule 550m bij-SPSX van Telesis 1000Base-SX SFP Specificaties: P/N Bij-spsx-a Datarate 1.25Gb/s Afstand 550M Golflengte 850nm Zender VCSEL Ontvanger SPELD Media MMF DDM/DOM ... Read More
2017-07-26 17:48:06
China Verenigde Optische de Zendontvangermodule bij-SP8LX10 van Telesis 1000BASE LX SFP fabriek

Verenigde Optische de Zendontvangermodule bij-SP8LX10 van Telesis 1000BASE LX SFP

Verenigde Optische de Zendontvangermodule bij-SP8LX10 van Telesis 1000BASE LX SFP Specificaties: P/N Bij-sp8lx10-a Datarate 1.25G Afstand 10KM Golflengte 1310nm Zender Vriespunt Ontvanger SPELD Media SMF DDM... Read More
2017-07-26 17:48:06
China De Optische Zendontvanger van Gigabitethernet SFP, Dubbele LC/PC-Schakelaar SFP-1g-SX fabriek

De Optische Zendontvanger van Gigabitethernet SFP, Dubbele LC/PC-Schakelaar SFP-1g-SX

De Optische Zendontvanger van Gigabitethernet SFP, Dubbele LC/PC-Schakelaar SFP-1g-SX Specificaties: P/N SFP-1g-sx-a Datarate 1.25Gb/s Afstand 550M Golflengte 850nm Zender VCSEL Ontvanger SPELD Media MMF DDM... Read More
2017-07-26 17:48:07
China 1310nm 10km LC Arista SFP Optische Zendontvanger voor SMF SFP-1g-LX fabriek

1310nm 10km LC Arista SFP Optische Zendontvanger voor SMF SFP-1g-LX

1310nm 10km LC Arista Optische Zendontvangermodule voor SMF SFP-1g-LX Specificaties: P/N SFP-1g-lx-a Datarate 1.25Gbps Afstand 10KM Golflengte 1310nm Zender Vriespunt Ontvanger SPELD Media SMF DDM/DOM JA ... Read More
2017-07-26 17:48:07
China Enige Module 1310nm 108873258 van de Wijze Duplexlc Avaya Optische Zendontvanger fabriek

Enige Module 1310nm 108873258 van de Wijze Duplexlc Avaya Optische Zendontvanger

Enige Module 1310nm 108873258 van de Wijze Duplexlc Avaya Optische Zendontvanger Specificaties: P/N 108873258-a Datarate 1.25G Golflengte 1310nm Afstand 10KM Zender Vriespunt Ontvanger SPELD Media SMF DDM/DOM ... Read More
2017-07-26 17:48:07
China LC 1000BASE-SX 850nm Optische de Zendontvangermodule van SFP voor Gigabit Ethernet 108873241 fabriek

LC 1000BASE-SX 850nm Optische de Zendontvangermodule van SFP voor Gigabit Ethernet 108873241

LC 1000BASE-SX 850nm Optische de Zendontvangermodule van SFP voor Gigabit Ethernet 108873241 Specificaties: P/N 108873241-a Datarate 1.25Gb/s Golflengte 850nm Afstand 550M Zender VCSEL Ontvanger SPELD Media MMF ... Read More
2017-07-26 17:48:07
China Module RJ45 100m 700283872 van de Avaya 1000BASE-t SFP de Optische Zendontvanger fabriek

Module RJ45 100m 700283872 van de Avaya 1000BASE-t SFP de Optische Zendontvanger

Module RJ45 100m 700283872 van de Avaya 1000BASE-t SFP de Optische Zendontvanger Specificaties: P/N 700283872-a Datarate 1.25G Afstand 100M Media 0.1 (UTP-5) Schakelaar Rj-45 Toepassing GE/FC Werkende ... Read More
2017-07-26 17:48:07
Page 1 of 21|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|