5/F, de Bouw A, Feiyang-Industrieterrein, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, China, 518101
Thuis Producten

SFP+ optische Zendontvanger

Certificaat
Van goede kwaliteit SFP+ optische Zendontvanger voor verkoop
Van goede kwaliteit SFP+ optische Zendontvanger voor verkoop
Klantenoverzichten
Het is een genoegen om zaken met u te doen. Ik zou deze verkoper willen adviseren.

—— Charlie Becker

meer dan 2 jaar zeer professional.all-van de productenwerken de boete in ons materiaal hebben samengewerkt. Dank u.

—— Matilda Kendrick

De goede kwaliteit, grote handelaar, onze cliënten is gelukkig met uw producten.

—— Oudere Jennie

Ik ben online Chatten Nu

SFP+ optische Zendontvanger

(87)
China Alcatel-Lucent SFP+ Optische Zendontvangermodule voor MMF-SFP-10g-SR-AL fabriek

Alcatel-Lucent SFP+ Optische Zendontvangermodule voor MMF-SFP-10g-SR-AL

Alcatel-Lucent SFP+ Optische Zendontvangermodule voor MMF-SFP-10g-SR-AL Specificaties: P/N SFP-10g-SR-al-a Datarate 10.3G/ps Afstand 300M Golflengte 850nm Zender VCSEL Ontvanger SPELD Media MMF DDM/DOM JA ... Read More
2017-07-26 17:46:04
China SFP-10g-lr-AL van de de Zendontvangermodule van Alcatel-Lucent 10GBASE-LR SFP+ Optische fabriek

SFP-10g-lr-AL van de de Zendontvangermodule van Alcatel-Lucent 10GBASE-LR SFP+ Optische

SFP-10g-lr-AL van de de Zendontvangermodule van Alcatel-Lucent 10GBASE-LR SFP+ Optische Specificaties: P/N SFP-10g-lr-al-a Datarate 10.3G/ps Afstand 10KM Golflengte 1310nm Zender DFB Ontvanger SPELD Media SMF ... Read More
2017-07-26 17:46:04
China SFP-10g-s.r.l. van de de Zendontvangermodule van 10GBASE-SR van Aristanetwerken SFP+ Optisch fabriek

SFP-10g-s.r.l. van de de Zendontvangermodule van 10GBASE-SR van Aristanetwerken SFP+ Optisch

SFP-10g-s.r.l. van de de Zendontvangermodule van 10GBASE-SR van Aristanetwerken SFP+ Optisch Specificaties: P/N SFP-10g-s.r.l.-a Datarate 10.3G/ps Afstand 100M Golflengte 850nm Zender VCSEL Ontvanger SPELD ... Read More
2017-07-26 17:46:05
China 40KM Optische Zendontvanger 1550nm van 10G/ps LC SMF SFP+ voor 2x FC SFP-10ge-ER fabriek

40KM Optische Zendontvanger 1550nm van 10G/ps LC SMF SFP+ voor 2x FC SFP-10ge-ER

40KM Optische Zendontvanger 1550nm van 10G/ps LC SMF SFP+ voor 2x FC SFP-10ge-ER Specificatie: P/N Ao+-5192-ER Datarate 10G/ps Wavelenth 1550nm Afstand 40KM Zender DFB Ontvanger SPELD Media SMF DDM/DOM JA ... Read More
2017-07-26 17:46:02
China 1550nm 10G de Optische Zendontvanger van Zr SFP+ voor 8x SFP-10gbase-Zr van het Vezelkanaal fabriek

1550nm 10G de Optische Zendontvanger van Zr SFP+ voor 8x SFP-10gbase-Zr van het Vezelkanaal

1550nm 10G de Optische Zendontvanger van Zr SFP+ voor 8x SFP-10gbase-Zr van het Vezelkanaal Specificatie: P/N Ao+-5192-Zr Datarate 10G/ps Wavelenth 1550nm Afstand 80KM Zender DFB Ontvanger APD Media SMF DDM/DOM ... Read More
2017-07-26 17:46:02
China 10G BIDI-WDM SMF SFP + Optische Zendontvanger RX 1330nm 40KM voor 10GE fabriek

10G BIDI-WDM SMF SFP + Optische Zendontvanger RX 1330nm 40KM voor 10GE

10G BIDI-WDM SMF SFP+ Optische Zendontvanger RX 1330nm 40KM voor 10GE Specificatie: P/N AO+-WDM12-R40 Datarate 10G/ps Wavelenth TX 1270nm/RX 1330nm Afstand 40KM Zender DFB Ontvanger SPELD Media SMF DDM/DOM JA ... Read More
2017-07-26 17:46:02
China WDM SFP van RX 10G/ps BIDI + Optische Zendontvanger met LC-Schakelaar fabriek

WDM SFP van RX 10G/ps BIDI + Optische Zendontvanger met LC-Schakelaar

WDM SFP van RX 10G/ps BIDI + Optische Zendontvanger met LC-Schakelaar Specificatie: P/N AO+-WDM13-R40 Datarate 10G/ps Wavelenth TX 1330nm/RX 1270nm Afstand 40KM Zender DFB Ontvanger SPELD Media SMF DDM/DOM JA ... Read More
2017-07-26 17:46:02
China RX 1330nm 20KM Optische de Zendontvanger10g BIDI WDM TX van SMF SFP+ fabriek

RX 1330nm 20KM Optische de Zendontvanger10g BIDI WDM TX van SMF SFP+

RX 1330nm 20KM Optische de Zendontvanger10g BIDI WDM TX van SMF SFP+ Specificaties: P/N AO+-WDM12-R20 Datarate 10G/ps Wavelenth TX 1270nm/RX 1330nm Afstand 20KM Zender DFB Ontvanger SPELD Media SMF DDM/DOM JA ... Read More
2017-07-26 17:46:01
China 10G RX 1270nm SFP+ Optische Zendontvanger met LC voor SMF-Vezelkanaal fabriek

10G RX 1270nm SFP+ Optische Zendontvanger met LC voor SMF-Vezelkanaal

10G RX 1270nm SFP+ Optische Zendontvanger met LC voor SMF-Vezelkanaal Specificatie: P/N AO+-WDM13-R20 Datarate 10G/ps Wavelenth TX 1330nm/RX 1270nm Afstand 20KM Zender DFB Ontvanger SPELD Media SMF DDM/DOM JA ... Read More
2017-07-26 17:46:02
China Optische Zendontvanger van SMF CWDM 10G/ps SFP+ 1470nm 1490nm 80KM met LC-Schakelaar fabriek

Optische Zendontvanger van SMF CWDM 10G/ps SFP+ 1470nm 1490nm 80KM met LC-Schakelaar

Optische Zendontvanger van SMF CWDM 10G/ps SFP+ 1470nm 1490nm 80KM met LC-Schakelaar Specificatie: P/N Ao+-cxxxx-R80 Datarate 10G/ps Wavelenth CWDM 1470 1490 1510 1530 1550 1570 1590 1610 Afstand 80KM Zender ... Read More
2017-07-26 17:46:02
Page 1 of 9|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >|