5/F, de Bouw A, Feiyang-Industrieterrein, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, China, 518101
Thuis Producten

10G XFP-Module

Certificaat
Van goede kwaliteit SFP+ optische Zendontvanger voor verkoop
Van goede kwaliteit SFP+ optische Zendontvanger voor verkoop
Klantenoverzichten
Het is een genoegen om zaken met u te doen. Ik zou deze verkoper willen adviseren.

—— Charlie Becker

meer dan 2 jaar zeer professional.all-van de productenwerken de boete in ons materiaal hebben samengewerkt. Dank u.

—— Matilda Kendrick

De goede kwaliteit, grote handelaar, onze cliënten is gelukkig met uw producten.

—— Oudere Jennie

Ik ben online Chatten Nu

10G XFP-Module

(78)
China Optische de Zendontvanger10g XFP Module 850 NM 10GBASE-SR-XFP van Enterasyslc SR fabriek

Optische de Zendontvanger10g XFP Module 850 NM 10GBASE-SR-XFP van Enterasyslc SR

Optische de Zendontvanger10g XFP Module 850 NM 10GBASE-SR-XFP van Enterasyslc SR Specificaties: P/N 10GBASE-SR-XFP-a Datarate 10.3G/ps Afstand 300M Golflengte 850nm Zender VCSEL Ontvanger SPELD Media MMF DDM... Read More
2014-09-10 10:55:04
China Module 1310nm van de douanegieterij 10G XFP Periodieke Pluggable 10G-XFP-LR fabriek

Module 1310nm van de douanegieterij 10G XFP Periodieke Pluggable 10G-XFP-LR

Module 1310nm van de douanegieterij 10G XFP Periodieke Pluggable 10G-XFP-LR Specificaties: P/N 10G-XFP-LR-a Datarate 10.3G/ps Afstand 10KM Golflengte 1310nm Zender DFB Ontvanger SPELD Media SMF DDM/DOM JA ... Read More
2014-09-10 10:55:04
China Module 10G-XFP-ER 10GBASE 1550nm van de gieterij de Optische Zendontvanger 10G XFP fabriek

Module 10G-XFP-ER 10GBASE 1550nm van de gieterij de Optische Zendontvanger 10G XFP

Module 10G-XFP-ER 10GBASE 1550nm van de gieterij de Optische Zendontvanger 10G XFP Specificaties: P/N10G-XFP-ER-aDatarate10G/psAfstand40KMGolflengte1550nmZenderEMLOntvangerSPELDMediaSMFDDM/DOMJASchakelaarLCToep... Read More
2014-09-10 10:55:04
China Verenigde Optische de Zendontvangermodule 1310nm 10km bij-XPLR van Telesis 10GBASE-LR XFP fabriek

Verenigde Optische de Zendontvangermodule 1310nm 10km bij-XPLR van Telesis 10GBASE-LR XFP

Verenigde Optische de Zendontvangermodule 1310nm 10km bij-XPLR van Telesis 10GBASE-LR XFP Specificaties: P/NBij-xplr-aDatarate10.3G/psAfstand10KMGolflengte1310nmZenderDFBOntvangerSPELDMediaSMFDDM/DOMJASchakelaa... Read More
2014-09-10 10:55:05
China Optische de Zendontvangermodule van Alcatel 10GE 10KM 1310nm voor SMF 10G-XFP-LR fabriek

Optische de Zendontvangermodule van Alcatel 10GE 10KM 1310nm voor SMF 10G-XFP-LR

Optische de Zendontvangermodule van Alcatel 10GE 10KM 1310nm voor SMF 10G-XFP-LR Specificaties: P/N10G-XFP-LR-aDatarate10G/psGolflengte1310nm Afstand10KMZenderDFBOntvangerSPELDMediaSMFDDM/DOMJASchakelaarLCToepa... Read More
2014-09-10 10:55:03
China Extreme Melodieuze Optische de Zendontvangermodule van DWDM XFP voor SMF 80km LC 10220 fabriek

Extreme Melodieuze Optische de Zendontvangermodule van DWDM XFP voor SMF 80km LC 10220

Extreme Melodieuze Optische de Zendontvangermodule van DWDM XFP voor SMF 80km LC 10220 Specificaties: P/N 10220-a Datarate 10G/ps Afstand 80KM Golflengte Melodieuze ITU 50Ghz van DWDM Zender DFB Ontvanger APD ... Read More
2014-09-10 10:55:04
China De Modulesr 850nm 300m van MMF 10G XFP voor 10x FC Telcom OC192/STM-64 fabriek

De Modulesr 850nm 300m van MMF 10G XFP voor 10x FC Telcom OC192/STM-64

De Modulesr 850nm 300m van MMF 10G XFP voor 10x FC Telcom OC192/STM-64 Specificatie: P/N Aox-8192-SR Datarate 10G/ps Wavelenth 850nm Afstand 300M Zender VSCEL Ontvanger SPELD Media MMF DDM/DOM JA Schakelaar LC ... Read More
2014-09-10 10:55:02
China 1310nm 10Km 10G XFP Module LR voor Single-Mode Datacom 10G Ethernet fabriek

1310nm 10Km 10G XFP Module LR voor Single-Mode Datacom 10G Ethernet

1310nm 10Km 10G XFP Module LR voor Single-Mode Datacom 10G Ethernet Specificatie: P/N Aox-3192-LR Datarate 10G/ps Wavelenth 1310nm Afstand 10KM Zender DFB Ontvanger SPELD Media SMF DDM/DOM JA Schakelaar LC ... Read More
2014-09-10 10:55:02
China De Module LRM 1310nm 220m van SMF FC 10G XFP voor 10 Gigabit Ethernet, OC192/STM-64 fabriek

De Module LRM 1310nm 220m van SMF FC 10G XFP voor 10 Gigabit Ethernet, OC192/STM-64

De Module LRM 1310nm 220m van SMF FC 10G XFP voor 10 Gigabit Ethernet, OC192/STM-64 Specificatie: P/N Aox-3192-LRM Datarate 10G/ps Wavelenth 1310nm Afstand 220M Zender DFB Ontvanger SPELD Media MMF DDM/DOM JA ... Read More
2014-09-10 10:55:02
China 1550nm 40Km 10G XFP Module ER met LC-Schakelaar voor Schakelaars, Routers fabriek

1550nm 40Km 10G XFP Module ER met LC-Schakelaar voor Schakelaars, Routers

1550nm 40Km 10G XFP Module ER met LC-Schakelaar voor Schakelaars, Routers Specificatie: P/N Aox-5192-ER Datarate 10G/ps Wavelenth 1550nm Afstand 40KM Zender DFB Ontvanger SPELD Media SMF DDM/DOM JA Schakelaar ... Read More
2014-09-10 10:55:02
Page 1 of 8|< 1 2 3 4 5 6 7 8 >|