5/F, de Bouw A, Feiyang-Industrieterrein, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, China, 518101
Thuis Producten

de Zendontvanger van 100G QSFP28

Certificaat
Van goede kwaliteit SFP+ optische Zendontvanger voor verkoop
Van goede kwaliteit SFP+ optische Zendontvanger voor verkoop
Klantenoverzichten
Het is een genoegen om zaken met u te doen. Ik zou deze verkoper willen adviseren.

—— Charlie Becker

meer dan 2 jaar zeer professional.all-van de productenwerken de boete in ons materiaal hebben samengewerkt. Dank u.

—— Matilda Kendrick

De goede kwaliteit, grote handelaar, onze cliënten is gelukkig met uw producten.

—— Oudere Jennie

Ik ben online Chatten Nu

de Zendontvanger van 100G QSFP28

(10)
China De compatibele 100G QSFP28 Zendontvanger van Cisco, de Optische Zendontvanger AQSFP28-100G-LR4 van LR4 fabriek

De compatibele 100G QSFP28 Zendontvanger van Cisco, de Optische Zendontvanger AQSFP28-100G-LR4 van LR4

De compatibele 100G QSFP28 Zendontvanger van Cisco, de Optische Zendontvanger AQSFP28-100G-LR4 van LR4 Beschrijving: 100G QSFP28 LR4 is een 100Gbps-zendontvangermodule voor optische communicatie toepassingen ... Read More
2017-07-26 17:49:02
China 100M 100G/ps QSFP + Optische Zendontvanger voor 100G Ethernet, qsfp-100g-SR4 fabriek

100M 100G/ps QSFP + Optische Zendontvanger voor 100G Ethernet, qsfp-100g-SR4

100M 100G/ps QSFP + Optische Zendontvanger voor 100G Ethernet, qsfp-100g-SR4 Specificatie: PN: Qsfp-100g-sr4-a Merk: Onzijdig: OEM Datarate: 100G/ps Afstand: 100M Wavelenth: 850nm Werkende Temperatuur: 0℃~ +70℃ ... Read More
2017-07-26 17:49:02
China De Zendontvanger van LR4 100G QSFP28 VOOR DATA CENTER QSFP28 10KM 4CWDM OP SM fabriek

De Zendontvanger van LR4 100G QSFP28 VOOR DATA CENTER QSFP28 10KM 4CWDM OP SM

de Zendontvanger LR4 van 100G QSFP28 VOOR DATA CENTER QSFP28 10KM 4CWDM OP SM Artikelnummer AQSFP28-100G-LR4 Verkopersnaam AscentOptics Vormtype QSFP28 Maximum Datasnelheid 103.1Gbps Golflengte 1310nm Maximum ... Read More
2017-07-26 17:49:02
China Zendontvanger 100M van SR4 100G QSFP28 OP OM4 voor Ethernet en Data Center fabriek

Zendontvanger 100M van SR4 100G QSFP28 OP OM4 voor Ethernet en Data Center

Zendontvanger 100M van SR4 100G QSFP28 OP OM4 voor Ethernet en Data Center Beschrijving: Een kabel van het optische vezellint met een MTP/MPO-schakelaar kan in de QSFP28-modulevergaarbak worden gestopt. De ... Read More
2017-07-26 17:49:02
China Compacte SMF 10Km de Optische Zendontvanger van CWDM QSFP28 100G/ps AQSFP -100G-LR4 fabriek

Compacte SMF 10Km de Optische Zendontvanger van CWDM QSFP28 100G/ps AQSFP -100G-LR4

Compacte SMF 10Km de Optische Zendontvanger van CWDM QSFP28 100G/ps AQSFP -100G-LR4 Beschrijving: Dit die product is een 100Gb/s-zendontvangermodule voor optische communicatie toepassingen volgzaam aan ... Read More
2017-07-26 17:49:02
China 100M 100G/ps QSFP28 Optische Zendontvanger voor 100G Ethernet, AQSFP28-100G-SR4 fabriek

100M 100G/ps QSFP28 Optische Zendontvanger voor 100G Ethernet, AQSFP28-100G-SR4

100M 100G/ps QSFP28 Optische Zendontvanger voor 100G Ethernet AQSFP28-100G-SR4 Specificatie: P/N AQSFP28-100G-SR4 Datarate 100G/ps Afstand 100M Wavelenth 850nm Media MMF DDM/DOM JA Schakelaar MTP/MPO ... Read More
2017-07-26 17:49:02
China UL de Compatibele 100G QSFP28 SR4 Optische Zendontvanger AQSFP28-100G-SR4 van Cisco fabriek

UL de Compatibele 100G QSFP28 SR4 Optische Zendontvanger AQSFP28-100G-SR4 van Cisco

De Compatibele 100G QSFP28 SR4 Optische Zendontvanger AQSFP28-100G-SR4 van Cisco Specificatie: P/N AQSFP28-100G-SR4 Datarate 100G/ps Afstand 100M Wavelenth 850nm Media MMF DDM/DOM JA Schakelaar MTP/MPO ... Read More
2017-07-26 17:49:02
China Compacte SMF 100G QSFP + Optische Zendontvanger 100G/ps aqsfp-100g-LR4 10KM fabriek

Compacte SMF 100G QSFP + Optische Zendontvanger 100G/ps aqsfp-100g-LR4 10KM

Compacte SMF CWDM QSFP + Optische Zendontvanger 100G/ps 1270nm aqsfp-100g-LR4 Beschrijving: De Pluggable Vierling Kleine vorm-Factor (QSFP of QSFP+) is een compacte, heet-pluggable die zendontvanger voor ... Read More
2017-07-26 17:49:02
China De Zendontvanger van SR4 850nm 100m 100G QSFP28, gebruik van het de Modulesdatacentrum van OM4 het Optische fabriek

De Zendontvanger van SR4 850nm 100m 100G QSFP28, gebruik van het de Modulesdatacentrum van OM4 het Optische

100G QSFP28 SR4 850nm 100m Zendontvanger van het de Modulesdatacentrum 100G QSFP28 van OM4 de Optische Eigenschappen 4 onafhankelijke full-duplexkanalen Tot 25.78125Gbps-gegevens - verbindingen per kanaal. MTP... Read More
2017-07-26 17:49:02
China De Zendontvanger LR4 1310nm 10km van DDM/DOM 100G QSFP28 de Optische modules van SM fabriek

De Zendontvanger LR4 1310nm 10km van DDM/DOM 100G QSFP28 de Optische modules van SM

De Zendontvanger LR4 1310nm 10km van DDM/DOM 100G QSFP28 de Optische modules van SM Eigenschappen 4 onafhankelijke full-duplexkanalen Tot 28Gb/s-datasnelheid per kanaal Hete pluggable de vormfactor van QSFP28 ... Read More
2017-07-26 17:49:02
Page 1 of 1