5/F, de Bouw A, Feiyang-Industrieterrein, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, China, 518101
Thuis Productensfp optische zendontvanger

850nm SFP Optische Multimode Zendontvangermodule 1000BASE-SX SFP-jol-SX

850nm SFP Optische Multimode Zendontvangermodule 1000BASE-SX SFP-jol-SX

    • 850nm SFP Optical Multimode Transceiver Module 1000BASE-SX SFP-GIG-SX
    • 850nm SFP Optical Multimode Transceiver Module 1000BASE-SX SFP-GIG-SX
  • 850nm SFP Optical Multimode Transceiver Module 1000BASE-SX SFP-GIG-SX

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen, China
    Merknaam: Neuter, OEM
    Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Modelnummer: SFP-jol-sx-a

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1pcs
    Prijs: Get Latest Price
    Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
    Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
    Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
    Levering vermogen: 50.000 pc's / Maand
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Naam van het product: sfp optische zendontvanger datarate: 1,25 g
    golflengte: 850nm zender: VCSEL
    Connector: LC Toepassing: Gigabit Ethernet



    850nm SFP Optische Multimode Zendontvangermodule 1000BASE-SX SFP-jol-SX

     

     

     

    Specificaties:

     

    P/N

    SFP-jol-sx-a

    Datarate

    1.25Gb/s

    Golflengte

    850nm

    Afstand

    300M

    Zender

    VCSEL

    Ontvanger

    SPELD

    Media

    MMF

    DDM/DOM

    JA

    Schakelaar

    LC

    Toepassing

    Gigabit Ethernet

    Werkende Temperatuur

    0℃~ +70℃

    Voltagelevering

    3.3V

    Certificatie

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Merk

    Onzijdig, OEM

     

     

     

    1000BASE-SX Multimode SFP 850nm Multimode tot 300m

     

    De de vorm-Factor van AscentOptics Kleine Pluggable (SFP) Gigabit-Interfaceconvertor is een heet-swappable input-output apparaat dat in een een haven of groef van Gigabit Ethernet stopt, verbindend de haven met het netwerk. SFPs kan op een grote verscheidenheid van schakelaars worden gebruikt en worden uitgewisseld en de routers, kunnen in combinaties van 1000BASE-t, 1000BASE-SX, 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-ex, 1000BASE-ZX, of 1000BASE-BX10-D/U op een haven-door-haven basis worden vermengd.

     

     

     

    Toepassingen

    • Gigabit Ethernet/snel Ethenet
    • Vezelkanaal
    • SDH/SONET/ATM
    • Schakelaar om interface te schakelen
    • Router/Serverinterface
    • Andere optische transmissiesystemen

     

     

    Concurrentievoordeel:

    1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie
    2. Concurrerende tarifering
    3. Volledig compatibel systeem (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM aangepast etiket 
    5. Houd voorraad, Snelle levering

     

     

    850nm SFP Optische Multimode Zendontvangermodule 1000BASE-SX SFP-jol-SX

     
     

     

    Contactgegevens
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten