5/F, de Bouw A, Feiyang-Industrieterrein, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, China, 518101
Thuis Producten

SFP28 zendontvanger

Certificaat
Van goede kwaliteit SFP+ optische Zendontvanger voor verkoop
Van goede kwaliteit SFP+ optische Zendontvanger voor verkoop
Klantenoverzichten
Het is een genoegen om zaken met u te doen. Ik zou deze verkoper willen adviseren.

—— Charlie Becker

meer dan 2 jaar zeer professional.all-van de productenwerken de boete in ons materiaal hebben samengewerkt. Dank u.

—— Matilda Kendrick

De goede kwaliteit, grote handelaar, onze cliënten is gelukkig met uw producten.

—— Oudere Jennie

Ik ben online Chatten Nu

SFP28 zendontvanger

(10)
China OEM CISCO 25G SFP + 1310nm 10KM Vezel Optische Zendontvanger voor SMF sfp28-10g-LR fabriek

OEM CISCO 25G SFP + 1310nm 10KM Vezel Optische Zendontvanger voor SMF sfp28-10g-LR

OEM CISCO 25G SFP + 1310nm 10KM Vezel Optische Zendontvanger voor SMF sfp28-10g-LR Specificatie: Merk OEM Plaats van Oorsprong China Voorwaarde Origineel Vormfactor SFP+ (Maximum) datasnelheid 25G Golflengte ... Read More
2017-07-26 17:48:02
China de Zendontvanger van 850Nm 100m OM4 LC MMF SFP28/de Zendontvangersr van Ethernet Sfp fabriek

de Zendontvanger van 850Nm 100m OM4 LC MMF SFP28/de Zendontvangersr van Ethernet Sfp

de Zendontvanger van 850Nm 100m OM4 LC MMF SFP28/de Zendontvangersr van Ethernet Sfp Eigenschappen 25Gb/s periodieke optische interface de zender van 850nm VCSEL, SPELDfotodetector interface met 2 draden voor ... Read More
2017-07-26 17:48:02
China LR Ethernet SFP28 Zendontvanger, Lw-de Module Sm DDM van de Vezelzendontvanger/DOM fabriek

LR Ethernet SFP28 Zendontvanger, Lw-de Module Sm DDM van de Vezelzendontvanger/DOM

LR Ethernet SFP28 Zendontvanger, Lw-de Module Sm DDM van de Vezelzendontvanger/DOM Beschrijving: Dit Datacomm 1310 wordt de optische zendontvanger van NM DFB 25Gigabit SFP28 LR ontworpen om optische gegevens ... Read More
2017-07-26 17:48:02
China Van de zendontvangersfp 850nm van de Ethernetschakelaar optisch compatibel cisco25gb SFP SR 300M fabriek

Van de zendontvangersfp 850nm van de Ethernetschakelaar optisch compatibel cisco25gb SFP SR 300M

Van de zendontvangersfp 850nm van de Ethernetschakelaar optisch compatibel cisco25gb SFP SR 300M Specificaties:Merkoem Van de de Voorwaardenoorspronkelijke vorm van plaats van Oorsprong China de Factor SFP+ ... Read More
2017-07-26 17:48:02
China De compatibele Zendontvanger van Cisco LC SFP28, LR module van de vezel de optische zendontvanger fabriek

De compatibele Zendontvanger van Cisco LC SFP28, LR module van de vezel de optische zendontvanger

Compatibel Cisco 25G 1310nm 10KM de Zendontvangersfp28 LR Optische Modules van LC SFP28 Eigenschappen: (1) periodieke optische interface van 25Gb/s de zender (van 2) 1310nm DFB, SPELDfotodetector (3) interface ... Read More
2017-07-26 17:48:02
China SFP28 LR sfp optische zendontvanger voor Cisco/25g-zendontvanger 3 jaar garantie fabriek

SFP28 LR sfp optische zendontvanger voor Cisco/25g-zendontvanger 3 jaar garantie

SFP28 LR sfp optische zendontvanger voor Cisco/25g-zendontvanger 3 jaar garantie Specificatie: P/N SFP-25g-lr-a Datarate 25G/ps Afstand 10KM Golflengte 1310nm Zender DFB Ontvanger SPELD Media SMF DDM/DOM JA ... Read More
2017-07-26 17:48:02
China de Zendontvangersr van 25G SFP28 voor Ethernet en Ftth, Sfp Sw Om4 Mm Duplexsfp lc zendontvanger fabriek

de Zendontvangersr van 25G SFP28 voor Ethernet en Ftth, Sfp Sw Om4 Mm Duplexsfp lc zendontvanger

SR VAN 25G SFP28 VOOR ETHERNET EN FTTH SFP SW 100M MM. DUPLEXlc VAN 850NM OM4 Specificaties: P/N Asfp28-25g-SR Datarate 25G/ps Afstand 100M Golflengte 850nm Zender VCSEL Ontvanger SPELD Media MMF DDM/DOM JA ... Read More
2017-07-26 17:48:02
China De Compatibele 25G SFP28 Optische Zendontvanger 1310nm 10KM van CISCO voor SMF asfp-25g-LR fabriek

De Compatibele 25G SFP28 Optische Zendontvanger 1310nm 10KM van CISCO voor SMF asfp-25g-LR

De Compatibele 25G SFP28 Optische Zendontvanger 1310nm 10KM van CISCO voor SMF asfp-25g-LR Specificatie: Merk AscentOptics P/N Asfp-25g-LR Vormfactor SFP28 Golflengte 1310nm Afstand 10Km Datasnelheid 25 Gb/s ... Read More
2017-07-26 17:48:02
China 850Nm 300m compatibele systeem van de Zendontvanger sfp28-25g-SR Cisco van SFP28 het Optische fabriek

850Nm 300m compatibele systeem van de Zendontvanger sfp28-25g-SR Cisco van SFP28 het Optische

25G 850nm 300m compatibele systeem van de Zendontvanger sfp28-25g-SR Cisco van SFP28 het Optische Specificaties: P/N SFP-25g-SR-a Datarate 25G/ps Afstand 300M Golflengte 850nm Zender VCSEL Ontvanger SPELD Media ... Read More
2017-07-26 17:48:02
China 100M Arista 25GBASE - de Zendontvanger van SR SFP28, Optisch asfp-25g-SR van de Zendontvangermodule fabriek

100M Arista 25GBASE - de Zendontvanger van SR SFP28, Optisch asfp-25g-SR van de Zendontvangermodule

100M Arista 25GBASE - de Zendontvanger van SR SFP28, Optisch asfp-25g-SR van de Zendontvangermodule Specificaties: P/N Asfp-25g-SR Datarate 25G/ps Afstand 100M Golflengte 850nm Zender VCSEL Ontvanger SPELD ... Read More
2017-07-26 17:48:02
Page 1 of 1