5/F, de Bouw A, Feiyang-Industrieterrein, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, China, 518101
Thuis Producten

100g optische zendontvanger

Certificaat
Van goede kwaliteit SFP+ optische Zendontvanger voor verkoop
Van goede kwaliteit SFP+ optische Zendontvanger voor verkoop
Klantenoverzichten
Het is een genoegen om zaken met u te doen. Ik zou deze verkoper willen adviseren.

—— Charlie Becker

meer dan 2 jaar zeer professional.all-van de productenwerken de boete in ons materiaal hebben samengewerkt. Dank u.

—— Matilda Kendrick

De goede kwaliteit, grote handelaar, onze cliënten is gelukkig met uw producten.

—— Oudere Jennie

Ik ben online Chatten Nu

100g optische zendontvanger

(10)
China 100G / ps LR4 Vezel Optische Zendontvanger 100G Ethernet/Metro Netwerk 10Km Afstand fabriek

100G / ps LR4 Vezel Optische Zendontvanger 100G Ethernet/Metro Netwerk 10Km Afstand

100G / ps LR4 Vezel Optische Zendontvanger 100G Ethernet/Metro Netwerk 10Km Afstand Acfp-100g-LR4 100G/ps LR4 100G Ethernet/Metro Netwerk SMF 10Km Specificatie: P/N Acfp-100g-LR4 Datarate 100G/ps Afstand 10KM ... Read More
2017-12-22 16:45:04
China De compatibele Optische Zendontvanger 1310nm, 40km Cfp de Media van 100G van Zendontvangersmf fabriek

De compatibele Optische Zendontvanger 1310nm, 40km Cfp de Media van 100G van Zendontvangersmf

De compatibele Optische Zendontvanger 1310nm, 40km Cfp de Media van 100G van Zendontvangersmf Acfp-100g-ER4 Compatibel GVB 100G/ps ER4 100G Ethernet/Metro Netwerk 1310nm 40Km Zendontvanger SMF Specificatie: P... Read More
2017-12-22 16:45:04
China Er4cfp2 Zendontvanger voor Ethernet, de Optische Modules van 100g 3 Jaar Garantie fabriek

Er4cfp2 Zendontvanger voor Ethernet, de Optische Modules van 100g 3 Jaar Garantie

Er4cfp2 Zendontvanger voor Ethernet, de Optische Modules van 100g 3 Jaar Garantie 100G CFP2 ER4 VOOR ETHERNET CFP2 ER4 1310nm 40KM Optische Zendontvanger Specificatie: P/N ACFP2-100G-ER4 Datarate 100G/ps ... Read More
2017-12-22 16:45:04
China Duplexlc 1310nm 10km de Optische Zendontvanger CFP2 LR4 van 100G Compatibel met Cisco fabriek

Duplexlc 1310nm 10km de Optische Zendontvanger CFP2 LR4 van 100G Compatibel met Cisco

Duplexlc 1310nm 10km de Optische Zendontvanger CFP2 LR4 van 100G Compatibel met Cisco 100G optische Zendontvanger Duplexlc 1310nm 10km CFP2 LR4 Compatibel met Cisco Specificatie: P/N ACFP2-100G-LR4 Datarate ... Read More
2017-12-22 16:45:04
China OEM 100G GVB ER4 optische Ce/FCC/RoHS/TUV/UL van de zendontvangermodule fabriek

OEM 100G GVB ER4 optische Ce/FCC/RoHS/TUV/UL van de zendontvangermodule

OEM 100G GVB ER4 optische Ce/FCC/RoHS/TUV/UL van de zendontvangermodule 100G de Optische Zendontvanger van GVB ER4 Specificatie: P/N Acfp-100g-ER4 Datarate 100G/ps Afstand 40KM Wavelenth 4 CWDM-Steeg 1270 1290 ... Read More
2017-12-22 16:45:04
China Ethernetcfp Optische Module 100GBase-ER4 4 CWDM-Steeg 1270 1290 1310 1330 fabriek

Ethernetcfp Optische Module 100GBase-ER4 4 CWDM-Steeg 1270 1290 1310 1330

Ethernetcfp Optische Module 100GBase-ER4 4 CWDM-Steeg 1270 1290 1310 1330 de Zendontvanger 100GBase-ER4 SMF 40KM 4 CWDM Steeg 1270 van 100G Ethernet GVB 1290 1310 1330 Specificatie: P/N Acfp-100g-ER4 Datarate ... Read More
2017-12-22 16:45:04
China De Optische Zendontvanger van GVB LR4 100G, Optische 100 gbps ethernet Zendontvanger 10KM fabriek

De Optische Zendontvanger van GVB LR4 100G, Optische 100 gbps ethernet Zendontvanger 10KM

De Optische Zendontvanger van GVB LR4 100G, Optische 100 gbps ethernet Zendontvanger 10KM Specificatie: P/N Acfp-100g-LR4 Datarate 100G/ps Afstand 10KM Wavelenth 4 CWDM-Steeg 1270 1290 1310 1330 Media SMF DDM... Read More
2017-12-22 16:45:04
China Lr4100g Cfp Optische Module voor Ethernet, Multimode Vezelzendontvanger fabriek

Lr4100g Cfp Optische Module voor Ethernet, Multimode Vezelzendontvanger

Lr4100g Cfp Optische Module voor Ethernet, Multimode Vezelzendontvanger Specificatie: P/N Acfp-100g-LR4 Datarate 100G/ps Afstand 10KM Wavelenth 4 CWDM-Steeg 1270 1290 1310 1330 Media SMF DDM/DOM JA Schakelaar ... Read More
2017-12-22 16:45:04
China GVB 40G/ps LR4 40G 100G Optische Zendontvanger Ethernet/Metro Netwerk fabriek

GVB 40G/ps LR4 40G 100G Optische Zendontvanger Ethernet/Metro Netwerk

GVB 40G/ps LR4 40G 100G Optische Zendontvanger Ethernet/Metro Netwerk Specificatie: P/N Acfp-40g-LR4 Datarate 40G/ps Afstand 10KM Wavelenth 4 CWDM-Steeg 1270 1290 1310 1330 Media SMF DDM/DOM JA Schakelaar LC ... Read More
2017-12-22 16:45:04
China De Optische Zendontvanger van ER4 100G, ethernet de optische Levering van het zendontvanger3.3v Voltage fabriek

De Optische Zendontvanger van ER4 100G, ethernet de optische Levering van het zendontvanger3.3v Voltage

De Optische Zendontvanger van ER4 100G, ethernet de optische Levering van het zendontvanger3.3v Voltage Specificatie: P/N Acfp-40g-ER4 Datarate 40G/ps Afstand 40KM Wavelenth 4 CWDM-Steeg 1270 1290 1310 1330 ... Read More
2017-12-22 16:45:04
Page 1 of 1