5/F, de Bouw A, Feiyang-Industrieterrein, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, China, 518101
Thuis Producten

Optische zendontvangermodule

Certificaat
Van goede kwaliteit SFP+ optische Zendontvanger voor verkoop
Van goede kwaliteit SFP+ optische Zendontvanger voor verkoop
Klantenoverzichten
Het is een genoegen om zaken met u te doen. Ik zou deze verkoper willen adviseren.

—— Charlie Becker

meer dan 2 jaar zeer professional.all-van de productenwerken de boete in ons materiaal hebben samengewerkt. Dank u.

—— Matilda Kendrick

De goede kwaliteit, grote handelaar, onze cliënten is gelukkig met uw producten.

—— Oudere Jennie

Ik ben online Chatten Nu

Optische zendontvangermodule

(116)
China van de het Brokaatsfp+ Optisch Zendontvanger van 10GBASE-SR 10G/ps 300M de Module 10G-SFPP-SR fabriek

van de het Brokaatsfp+ Optisch Zendontvanger van 10GBASE-SR 10G/ps 300M de Module 10G-SFPP-SR

van de het Brokaatsfp+ Optisch Zendontvanger van 10GBASE-SR 10G/ps 300M de Module 10G-SFPP-SR Specificaties: P/N 10G-SFPP-SR-a Datarate 10G/ps Afstand 300M Wavelenght 850nm Zender VSCEL Ontvanger SPELD Media ... Read More
2017-07-26 17:48:11
China Brokaat IRL-2 Pluggable Optische de Zendontvangermodule van XFP 40km oc192-xfp-IR2 fabriek

Brokaat IRL-2 Pluggable Optische de Zendontvangermodule van XFP 40km oc192-xfp-IR2

Brokaat IRL-2 Pluggable Optische de Zendontvangermodule van XFP 40km oc192-xfp-IR2 Specificaties: P/N Oc192-xfp-ir2-a Datarate 10G/ps Wavelenth 1550nm Afstand 40KM Zender DFB Ontvanger SPELD Media SMF DDM/DOM ... Read More
2017-07-26 17:48:11
China Multi-Mode D-Verbinding van de de Zendontvangermodule DEM-421XT 850nm van XFP Optische fabriek

Multi-Mode D-Verbinding van de de Zendontvangermodule DEM-421XT 850nm van XFP Optische

Multi-Mode D-Verbinding van de de Zendontvangermodule DEM-421XT 850nm van XFP Optische Specificaties: P/N DEM-421xt-a Datarate 10G/ps Golflengte 850nm Afstand 300M Zender VSCEL Ontvanger SPELD Media MMF DDM/DOM ... Read More
2017-07-26 17:48:11
China Optische de Zendontvangermodule van Enterasys 10GBASE-LR SFP+ voor SMF 10GB-LR-SFPP fabriek

Optische de Zendontvangermodule van Enterasys 10GBASE-LR SFP+ voor SMF 10GB-LR-SFPP

Optische de Zendontvangermodule van Enterasys 10GBASE-LR SFP+ voor SMF 10GB-LR-SFPP Specificaties: P/N 10GB-LR-SFPP-a Datarate 10G/ps Afstand 10KM Golflengte 1310nm Zender DFB Ontvanger SPELD Media SMF DDM/DOM ... Read More
2017-07-26 17:48:11
China Optische de Zendontvangermodule 1310 NM 10GBASE-LR-XFP van Enterasys 10GBASE-LR XFP fabriek

Optische de Zendontvangermodule 1310 NM 10GBASE-LR-XFP van Enterasys 10GBASE-LR XFP

Optische de Zendontvangermodule 1310 NM 10GBASE-LR-XFP van Enterasys 10GBASE-LR XFP Specificaties: P/N 10GBASE-LR-XFP-a Datarate 10.3G/ps Afstand 10KM Golflengte 1310nm Zender DFB Ontvanger SPELD Media SMF DDM... Read More
2017-07-26 17:48:11
China Extreme Netwerken Optisch SFP plus Zendontvangermodule voor SMF 10km 10302 fabriek

Extreme Netwerken Optisch SFP plus Zendontvangermodule voor SMF 10km 10302

Extreme Netwerken Optisch SFP plus Zendontvangermodule voor SMF 10km 10302 Specificaties: P/N 10302-a Datarate 10.3G/ps Afstand 10KM Golflengte 1310nm Zender DFB Ontvanger SPELD Media SMF DDM/DOM JA Schakelaar ... Read More
2017-07-26 17:48:10
China De extreme Module van de Netwerkensfp+ Optische Zendontvanger voor 10 Gigabit Ethernet SR 10301 fabriek

De extreme Module van de Netwerkensfp+ Optische Zendontvanger voor 10 Gigabit Ethernet SR 10301

De extreme Module van de Netwerkensfp+ Optische Zendontvanger voor 10 Gigabit Ethernet SR 10301 Specificaties: P/N 10301-a Datarate 10G/ps Afstand 300M Golflengte 850nm Zender VCSEL Ontvanger SPELD Media MMF ... Read More
2017-07-26 17:48:10
China 10G/ps extreme SFP+ Optische Zendontvangermodule 1310nm 220M 10303 fabriek

10G/ps extreme SFP+ Optische Zendontvangermodule 1310nm 220M 10303

10G/ps extreme SFP+ Optische Zendontvangermodule 1310nm 220M 10303 Specificaties: P/N 10303-a Datarate 10G/ps Afstand 220M Golflengte 1310nm Zender DFB Ontvanger SPELD Media MMF DDM/DOM JA Schakelaar LC ... Read More
2017-07-26 17:48:10
China De extreme Module 10GBASE, ER, 1550nm 10124 van de Netwerkenxfp Optische Zendontvanger fabriek

De extreme Module 10GBASE, ER, 1550nm 10124 van de Netwerkenxfp Optische Zendontvanger

De extreme Module 10GBASE, ER, 1550nm 10124 van de Netwerkenxfp Optische Zendontvanger Specificaties: P/N 10124-a Datarate 10G/ps Afstand 40KM Golflengte 1550nm Zender EML Ontvanger SPELD Media SMF DDM/DOM JA ... Read More
2017-07-26 17:48:10
China Optische de Zendontvangermodule SMF 10GB-ER-SFPP van Enterasys 10GBASE-ER SFP+ fabriek

Optische de Zendontvangermodule SMF 10GB-ER-SFPP van Enterasys 10GBASE-ER SFP+

Optische de Zendontvangermodule SMF 10GB-ER-SFPP van Enterasys 10GBASE-ER SFP+ Specificaties: P/N 10GB-ER-SFPP-a Datarate 10G/ps Afstand 40KM Golflengte 1550nm Zender DFB Ontvanger SPELD Media SMF DDM/DOM JA ... Read More
2017-07-26 17:48:10
Page 1 of 12|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|