5/F, de Bouw A, Feiyang-Industrieterrein, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, China, 518101
Thuis Producten

10G Xenpak-Module

Certificaat
Van goede kwaliteit SFP+ optische Zendontvanger voor verkoop
Van goede kwaliteit SFP+ optische Zendontvanger voor verkoop
Klantenoverzichten
Het is een genoegen om zaken met u te doen. Ik zou deze verkoper willen adviseren.

—— Charlie Becker

meer dan 2 jaar zeer professional.all-van de productenwerken de boete in ons materiaal hebben samengewerkt. Dank u.

—— Matilda Kendrick

De goede kwaliteit, grote handelaar, onze cliënten is gelukkig met uw producten.

—— Oudere Jennie

Ik ben online Chatten Nu

10G Xenpak-Module

(44)
China 10GBASE-SR Multi-mode Optische Module 3CXENPAK94 van Zendontvanger10g Xenpak fabriek

10GBASE-SR Multi-mode Optische Module 3CXENPAK94 van Zendontvanger10g Xenpak

10GBASE-SR Multi-mode Optische Module 3CXENPAK94 van Zendontvanger10g Xenpak Specificatie: P/N 3CXENPAK94-a Datarate 10.3G Golflengte 850nm Afstand 300M Zender VESCEL Ontvanger SPELD Media MMF DDM/DOM JA ... Read More
2014-09-10 10:53:02
China De Modulemmf 850nm 300m xenpak-10g-SR van SR 10G Xenpak voor 10 Gigabit Ethernet fabriek

De Modulemmf 850nm 300m xenpak-10g-SR van SR 10G Xenpak voor 10 Gigabit Ethernet

De Modulemmf 850nm 300m xenpak-10g-SR van SR 10G Xenpak voor 10 Gigabit Ethernet Specificatie: P/N Aok-8192-SR Datarate 10.3G Wavelenth 850nm Afstand 300M Zender VESCEL Ontvanger SPELD Media MMF DDM/DOM JA ... Read More
2014-09-10 10:53:01
China De Module SMF 1310nm 10km van Sc LR 10G Xenpak voor Datacom Ethernet xenpak-10g-lr fabriek

De Module SMF 1310nm 10km van Sc LR 10G Xenpak voor Datacom Ethernet xenpak-10g-lr

De Module SMF 1310nm 10km van Sc LR 10G Xenpak voor Datacom Ethernet xenpak-10g-lr Specificatie: P/N Aok-3192-LR Datarate 10G Wavelenth 1310nm Afstand 10KM Zender DFB Ontvanger SPELD Media SMF DDM/DOM JA ... Read More
2014-09-10 10:53:01
China 220m 10 Gigabit Xenpak Modulesc LRM 1310nm MMF voor 10GE Schakelaars fabriek

220m 10 Gigabit Xenpak Modulesc LRM 1310nm MMF voor 10GE Schakelaars

220m 10 Gigabit Xenpak Modulesc LRM 1310nm MMF voor 10GE Schakelaars Specificatie: P/N Aok-3192-LRM Datarate 10G Wavelenth 1310nm Afstand 220M Zender DFB Ontvanger SPELD Media MMF DDM/DOM JA Schakelaar Sc ... Read More
2014-09-10 10:53:01
China 10km LW 10G Xenpak Module 1310nm Singlemode Vezel Onzijdige xenpak-10gb fabriek

10km LW 10G Xenpak Module 1310nm Singlemode Vezel Onzijdige xenpak-10gb

10km LW 10G Xenpak Module 1310nm Singlemode Vezel Onzijdige xenpak-10gb Specificatie: P/N Aok-3192-LW Datarate 10G Wavelenth 1310nm Afstand 10KM Zender DFB Ontvanger SPELD Media SMF DDM/DOM JA Schakelaar Sc ... Read More
2014-09-10 10:53:01
China Vezel Optische SMF 10G Xenpak Module 1550nm 40km xenpak-10gb-ER fabriek

Vezel Optische SMF 10G Xenpak Module 1550nm 40km xenpak-10gb-ER

Vezel Optische SMF 10G Xenpak Zendontvanger 1550nm 40km xenpak-10gb-ER Specificatie: P/N Aok-5192-ER Datarate 10.3G Wavelenth 1550nm Afstand 40KM Zender DFB Ontvanger SPELD Media SMF DDM/DOM JA Schakelaar Sc ... Read More
2014-09-10 10:53:01
China De Modules 1550nm SMF 80km van DDM/DOM 10G Xenpak voor FC-xenpak-10GB-Zr fabriek

De Modules 1550nm SMF 80km van DDM/DOM 10G Xenpak voor FC-xenpak-10GB-Zr

Module 1550nm SMF 80km van DDM/DOM 10G Xenpak voor FC-xenpak-10GB-Zr Specificatie: P/N Aok-5192-Zr Datarate 10.3G Wavelenth 1550nm Afstand 80KM Zender DFB Ontvanger APD Media SMF DDM/DOM JA Schakelaar Sc ... Read More
2014-09-10 10:53:01
China Module 1470nm 1490nm 1510nm van SMF CWDM 10G Xenpak voor Single-Mode Datacom Ethernet fabriek

Module 1470nm 1490nm 1510nm van SMF CWDM 10G Xenpak voor Single-Mode Datacom Ethernet

Module 1470nm 1490nm 1510nm van SMF CWDM 10G Xenpak voor Single-Mode Datacom Ethernet Specificatie: P/N Aok-cxxxx-R40 Datarate 10.3G Wavelenth CWDM 1470 1490 1510 1530 1550 1570 1590 1610 Afstand 40KM Zender ... Read More
2014-09-10 10:53:01
China 80km SMF 10G Xenpak Zendontvangermodules voor Singlemode Vezelkanaal fabriek

80km SMF 10G Xenpak Zendontvangermodules voor Singlemode Vezelkanaal

80km SMF 10G Xenpak Zendontvangermodules voor Singlemode Vezelkanaal Specificatie: P/N Aok-cxxxx-R80 Datarate 10.3G Wavelenth CWDM 1470 1490 1510 1530 1550 1570 1590 1610 Afstand 80KM Zender DFB Ontvanger APD ... Read More
2014-09-10 10:53:01
China DWDM 10GBASE/10G Xenpak-Module 1530.33 - 1561.42nm 40km voor Datacom Ethernet fabriek

DWDM 10GBASE/10G Xenpak-Module 1530.33 - 1561.42nm 40km voor Datacom Ethernet

DWDM 10GBASE/10G Xenpak-Module 1530.33 - 1561.42nm 40km voor Datacom Ethernet Specificatie: P/N Aok-dxx-R40 Datarate 10.3G Wavelenth DWDM 1530.331561.42nm Afstand 40KM Zender DFB Ontvanger SPELD Media SMF DDM... Read More
2014-09-10 10:53:01
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|