5/F, de Bouw A, Feiyang-Industrieterrein, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, China, 518101
Thuis Producten10G XFP-Module

Module 10G-XFP-ER 10GBASE 1550nm van de gieterij de Optische Zendontvanger 10G XFP

Module 10G-XFP-ER 10GBASE 1550nm van de gieterij de Optische Zendontvanger 10G XFP

  • Module 10G-XFP-ER 10GBASE 1550nm van de gieterij de Optische Zendontvanger 10G XFP
  • Module 10G-XFP-ER 10GBASE 1550nm van de gieterij de Optische Zendontvanger 10G XFP
Module 10G-XFP-ER 10GBASE 1550nm van de gieterij de Optische Zendontvanger 10G XFP
Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: Neuter, OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: 10G-XFP-ER-a
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
Levering vermogen: 50.000 pc's / Maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: 10G XFP-Module datarate: 10.3G/ps
Afstand: 40 km golflengte: 1550nm
DDM/DOM: Ja Toepassing: Ethernet/SONET/10G FC
Hoog licht:

Cisco SFP-modules

,

SFP Transceiver


Module 10G-XFP-ER 10GBASE 1550nm van de gieterij de Optische Zendontvanger 10G XFP
 
Specificaties:
 

P/N

10G-XFP-ER-a

Datarate

10G/ps

Afstand

40KM

Golflengte

1550nm

Zender

EML

Ontvanger

SPELD

Media

SMF

DDM/DOM

JA

Schakelaar

LC

Toepassing

Ethernet/SONET/10G FC

Werkende Temperatuur

0℃~ +70℃

Voltagelevering

3.3V/5V

Certificatie

CE/FCC/RoHS/TUV/UL

Merk

Onzijdig, OEM

 


De extreme Module van de Netwerkenxfp Zendontvanger, 10GBASE, ER, 1550nm Golflengte, XFP-Module, Enig, wijzevezel (SMF), LC-Schakelaar, Transmissielengte van zelfs 40 km op Enige, wijzevezel, LC-Schakelaar

De klanten van de Moduleaanbiedingen van AscentOptics 10G XFP een verscheidenheid van 10 Gigabit Ethernet en de connectiviteitsopties van pakket-over--SONET/SDH (POS) voor gegevenscentrum, onderneming bedradingskast, en dienstverlener vervoertoepassingen.
 
 
Eigenschappen

  • 10Gb/s periodieke optische interface volgzaam aan 802.3ae, 10GBASE ER/EW
  • 1550nm gekoelde EML-zender met TEC, SPELDfotodetector
  • De Mechanische interface van XFP met borgtochtklink en hete pluggable
  • XFI-Hoge snelheids Elektrointerface
  • interface met 2 draden voor beheer en digitale kenmerkende monitor
  • Werkende gevaltemperatuur: 0 tot 70 °C
  • Alle-metaalhuisvesting voor superieure EMI prestaties
  • Volgzame RoHS
  • Geen nodig verwijzingsklok

 
Toepassingen

  • 10GE de schakelaars en de routers van Ethernet
  • 10GE opslag
  • SONET (OC-192) /SDH (STM64) LINECARD

 
 
Gieterij 10G XFP

 

10G-XFP-SR10G-XFP-SR-a10GBASE-SR 850nm MMF 300m
10G-XFP-LR10G-XFP-LR-a10GBASE-LR 1310nm SMF 10km
10G-XFP-ER10G-XFP-ER-a10GBASE-ER 1550nm SMF 40km
10G-XFP-Zr10G-XFP-Zr-a10GBASE-Zr 1550nm SMF 80km
xxa10GBASE-DWDM SMF 80km

 

Concurrentievoordeel:

1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie
2. Concurrerende tarifering
3. Volledig compatibel systeem (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
4. OEM/ODM aangepast etiket 
5. Houd voorraad, Snelle levering
 

 

Module 10G-XFP-ER 10GBASE 1550nm van de gieterij de Optische Zendontvanger 10G XFP 0

Contactgegevens
Ascent Optics Co.,Ltd.

Contactpersoon: Sales Manager

Tel.: +8613760245463

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten