5/F, de Bouw A, Feiyang-Industrieterrein, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, China, 518101
Thuis ProductenQSFP + Optische Zendontvanger

Extreme SR4 QSFP + Optische Zendontvangermodule 100m LC voor 40G Ethernet 10319

Extreme SR4 QSFP + Optische Zendontvangermodule 100m LC voor 40G Ethernet 10319

  • Extreme SR4 QSFP + Optische Zendontvangermodule 100m LC voor 40G Ethernet 10319
  • Extreme SR4 QSFP + Optische Zendontvangermodule 100m LC voor 40G Ethernet 10319
Extreme SR4 QSFP + Optische Zendontvangermodule 100m LC voor 40G Ethernet 10319
Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: Neuter, OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: 40G-QSFP-SR4-a
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
Levering vermogen: 50.000 pc's / Maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: QSFP + Optische Zendontvanger datarate: 40G/ps
Afstand: 100m Wavelenth: 4Lane, 850nm
Toepassing: 40G Ethernet/40G Infiniband DDM/DOM: Ja
Hoog licht:

ciscosfp zendontvangers

,

glasvezel transceiver


Extreme SR4 QSFP + Optische Zendontvangermodule 100m LC voor 40G Ethernet 10319
 
Specificaties:
 

P/N

10319-a

Datarate

40G/ps

Afstand

100M

Wavelenth

4Lane, 850nm

Media

MMF

DDM/DOM

JA

Schakelaar

MTP/MPO

Toepassing

40G Ethernet/40G Infiniband

Werkende Temperatuur

0℃~ +70℃

Voltagelevering

3.3V

Certificatie

CE/FCC/RoHS/TUV/UL

Merk

Onzijdig, OEM

 
 
40 de optische module van Gigabit Ethernet QSFP+ SR4, LC-schakelaar, 100m verbindingslengte
De modules van AscentOptics 40GBASE QSFP+ (Pluggable Vierling Kleine vorm-Factor plus) bieden klanten een grote verscheidenheid van high-density aan 40 de connectiviteitsopties van Gigabit Ethernet voor gegevenscentrum, high-performance computingsnetwerken, ondernemingskern en distributielagen, en dienstverlener vervoertoepassingen.
 
 
 
Eigenschappen
  • 4 onafhankelijke volledig-duplexkanalen
  • Tot 11.2Gbps-datasnelheid per kanaal
  • MTP/MPO optische schakelaar
  • QSFP volgzaam MSA
  • Digitale kenmerkende mogelijkheden
  • Geschikt voor meer dan 100m transmissie op OM3 multi-mode lintvezel
  • CML compatibele elektroi/o
  • Enige +3.3V-voeding
  • Werkende gevaltemperatuur: 0~70C
  • De elektrische interface van XLPPI (met 1.5W Maximum macht)
  • RoHS-6 volgzaam

 
Toepassingen

  • 40G Ethernet
  • Infiniband verbindt onderling
  • 40G telecommunicatieverbindingen
  • Gegevenscentra

 
 
Extreme 40G QSFP+

40G QSFP+-Zendontvangers
1031910319-a40G de Zendontvanger van QSFP+ SR4
1032010320-a40G de Zendontvanger van QSFP+ LR4
 

Concurrentievoordeel:
1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie
2. Concurrerende tarifering
3. Volledig compatibel systeem (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
4. OEM/ODM aangepast etiket 
5. Houd voorraad, Snelle levering
 

 

Extreme SR4 QSFP + Optische Zendontvangermodule 100m LC voor 40G Ethernet 10319 0

Contactgegevens
Ascent Optics Co.,Ltd.

Contactpersoon: Sales Manager

Tel.: +8613760245463

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten