5/F, de Bouw A, Feiyang-Industrieterrein, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, China, 518101
Thuis Producten10G XFP-Module

Extreme Melodieuze Optische de Zendontvangermodule van DWDM XFP voor SMF 80km LC 10220

Extreme Melodieuze Optische de Zendontvangermodule van DWDM XFP voor SMF 80km LC 10220

  • Extreme Melodieuze Optische de Zendontvangermodule van DWDM XFP voor SMF 80km LC 10220
  • Extreme Melodieuze Optische de Zendontvangermodule van DWDM XFP voor SMF 80km LC 10220
Extreme Melodieuze Optische de Zendontvangermodule van DWDM XFP voor SMF 80km LC 10220
Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: Neuter, OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: 10220-a
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
Levering vermogen: 50.000 pc's / Maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: 10G XFP-Module datarate: 10.3G/ps
Afstand: 80km golflengte: Melodieuze ITU 50Ghz van DWDM
DDM/DOM: Ja Toepassing: Datecom 10G Ethernet/10x FC Telcom OC192/STM-64
Hoog licht:

SFP Transceiver

,

10gb ethernet schakelaar


Extreme Melodieuze Optische de Zendontvangermodule van DWDM XFP voor SMF 80km LC 10220


Specificaties:

 

P/N

10220-a

Datarate

10G/ps

Afstand

80KM

Golflengte

Melodieuze ITU 50Ghz van DWDM

Zender

DFB

Ontvanger

APD

Media

SMF

DDM/DOM

JA

Schakelaar

LC

Toepassing

Datecom 10G Ethernet/10x FC Telcom OC192/STM-64

Werkende Temperatuur

0℃~ +70℃

Voltagelevering

3.3V

Certificatie

CE/FCC/RoHS/TUV/UL

Merk

Onzijdig, OEM

 

Melodieuze Zendontvanger 10 van DWDM XFP de Melodieuze DWDM module van Gigabit Ethernet XFP, c-Band, SMF 80km, LC

De klanten van de Moduleaanbiedingen van AscentOptics 10G XFP een verscheidenheid van 10 Gigabit Ethernet en de connectiviteitsopties van pakket-over--SONET/SDH (POS) voor gegevenscentrum, onderneming bedradingskast, en dienstverlener vervoertoepassingen.

 

Eigenschappen
 
  • Steunen 9.95Gb/s aan 11.3Gb/s-transmissie
  • Van de cliëntkant en Lijn zijloopbackfuncties
  • Schakelaar van de de vormfactor van XFP MSA de volgzame
  • De elektro volgzame interface van XFI
  • Heet-pluggable XFP-voetafdruk
  • 80km MZM Melodieuze TOSA
  • Steunen50ghz op ITU-Gebaseerd kanaal die (c-Band) uit elkaar plaatsen, dekking 80 op ITU-Gebaseerd kanaal
  • Met de functie van de golflengtekast,
  • golflengteprecisie over 0.02nm
  • -300 tot +1600 ps/nm-Verspreidingstolerantie 
  • Machtsdissipatie < 3="">
  • I2C interface voor kenmerkende controle
  • Verrichtingstemperatuur: -5~70°C
  • Volgzame RoHS 6

 

Toepassingen

  • 10GE de schakelaars en de routers van Ethernet
  • 10GE opslag
  • SONET (OC-192) /SDH (STM64) LINECARD

 

 

Extreme 10G XFP

 

10121 100121-a 10GBASE-SR XFP, LC-Schakelaar MMF 850nm 300m
10122 100122-a 10GBASE-LR XFP, LC-Schakelaar SMF 1310nm 10km
10124 100124-a 10GBASE-ER XFP, LC-Schakelaar, SMF 1550nm 40km
10125 100125-a 10GBASE-Zr XFP, LC-Schakelaar, SMF 1550nm 80km 
10220 10220-a 10 de Melodieuze DWDM module van Gigabit Ethernet XFP, c-Band, SMF 80km, LC

 

Concurrentievoordeel:

1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie
2. Concurrerende tarifering
3. Volledig compatibel systeem (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
4. OEM/ODM aangepast etiket 
5. Houd voorraad, Snelle levering

 

Extreme Melodieuze Optische de Zendontvangermodule van DWDM XFP voor SMF 80km LC 10220 0

Contactgegevens
Ascent Optics Co.,Ltd.

Contactpersoon: Sales Manager

Tel.: +8613760245463

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten