5/F, de Bouw A, Feiyang-Industrieterrein, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, China, 518101
Thuis ProductenQSFP + Optische Zendontvanger

Brokaat 850nm 40GBASE QSFP + Optische Zendontvangermodule 40G-QSFP-SR4

Brokaat 850nm 40GBASE QSFP + Optische Zendontvangermodule 40G-QSFP-SR4

  • Brokaat 850nm 40GBASE QSFP + Optische Zendontvangermodule 40G-QSFP-SR4
  • Brokaat 850nm 40GBASE QSFP + Optische Zendontvangermodule 40G-QSFP-SR4
Brokaat 850nm 40GBASE QSFP + Optische Zendontvangermodule 40G-QSFP-SR4
Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: Neuter, OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: 40G-QSFP-SR4-a
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
Levering vermogen: 50.000 pc's / Maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: QSFP + Optische Zendontvanger datarate: 40G/ps
Afstand: 100m Wavelenth: 850nm
Toepassing: 40G Ethernet/40G Infiniband Modelnummer: 40G-QSFP-SR4-a
Hoog licht:

qsfp zendontvangermodule

,

glasvezel transceiver


Brokaat 850nm 40GBASE QSFP + Optische Zendontvangermodule 40G-QSFP-SR4
 

 

Specificaties:

 

P/N

40G-QSFP-SR4-a

Datarate

40G/ps

Afstand

100M

Wavelenth

850nm

Media

MMF

DDM/DOM

JA

Schakelaar

MTP/MPO

Toepassing

40G Ethernet/40G Infiniband

Werkende Temperatuur

0℃~ +70℃

Voltagelevering

3.3V

Certificatie

CE/FCC/RoHS/TUV/UL

Merk

Onzijdig, OEM

 

optische 40GBASE-SR4 QSFP+, tot 100m MMF 4lane 850nm (1pack)

 

De modules van AscentOptics 40GBASE QSFP+ (Pluggable Vierling Kleine vorm-Factor plus) bieden klanten een grote verscheidenheid van high-density aan 40 de connectiviteitsopties van Gigabit Ethernet voor gegevenscentrum, high-performance computingsnetwerken, ondernemingskern en distributielagen, en dienstverlener vervoertoepassingen.

 

Eigenschappen
  • 4 onafhankelijke volledig-duplexkanalen
  • Tot 11.2Gbps-datasnelheid per kanaal
  • MTP/MPO optische schakelaar
  • QSFP volgzaam MSA
  • Digitale kenmerkende mogelijkheden
  • Geschikt voor meer dan 100m transmissie op OM3 multi-mode lintvezel
  • CML compatibele elektroi/o
  • Enige +3.3V-voeding
  • Werkende gevaltemperatuur: 0~70C
  • De elektrische interface van XLPPI (met 1.5W Maximum macht)
  • RoHS-6 volgzaam

 

Toepassingen

  • 40G Ethernet
  • Infiniband verbindt onderling
  • 40G telecommunicatieverbindingen
  • Gegevenscentra

 

Brokaat 40G QSFP+

40G QSFP+     
40G-QSFP-SR4  40G-QSFP-SR4-a optische 40GBASE-SR4 QSFP+, tot 100m MMF (1pack)

 

Concurrentievoordeel:

1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie
2. Concurrerende tarifering
3. Volledig compatibel systeem (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
4. OEM/ODM aangepast etiket 
5. Houd voorraad, Snelle levering

 

Brokaat 850nm 40GBASE QSFP + Optische Zendontvangermodule 40G-QSFP-SR4 0

Contactgegevens
Ascent Optics Co.,Ltd.

Contactpersoon: Sales Manager

Tel.: +8613760245463

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten