5/F, de Bouw A, Feiyang-Industrieterrein, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, China, 518101
Thuis Producten10G Xenpak-Module

Vezel Optische SMF 10G Xenpak Module 1550nm 40km xenpak-10gb-ER

Vezel Optische SMF 10G Xenpak Module 1550nm 40km xenpak-10gb-ER

  • Vezel Optische SMF 10G Xenpak Module 1550nm 40km xenpak-10gb-ER
  • Vezel Optische SMF 10G Xenpak Module 1550nm 40km xenpak-10gb-ER
  • Vezel Optische SMF 10G Xenpak Module 1550nm 40km xenpak-10gb-ER
  • Vezel Optische SMF 10G Xenpak Module 1550nm 40km xenpak-10gb-ER
Vezel Optische SMF 10G Xenpak Module 1550nm 40km xenpak-10gb-ER
Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: AscentOptics/Neuter, OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: Aok-5192-ER
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1pcs
Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
Levering vermogen: 50.000 pc's / Maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: 10G Xenpak-Module, Optische Zendontvangermodule datarate: 10.3G
golflengte: 1550nm Afstand: 40 km
Toepassing: 10GE Ethernet, 10GE kern-Routers, 10GE Opslag ect. Vormfactor: Xenpak
Hoog licht:

cisco10g module

,

cisco xenpak



Vezel Optische SMF 10G Xenpak Zendontvanger 1550nm 40km xenpak-10gb-ER
 

Specificatie:

 

P/N

Aok-5192-ER

Datarate

10.3G

Wavelenth

1550nm

Afstand

40KM

Zender

DFB

Ontvanger

SPELD

Media

SMF

DDM/DOM

JA

Schakelaar

Sc

Toepassing

Datacom 10G Ethernet

Werkende Temperatuur

0℃~ +70℃

Voltagelevering

3.3V

Certificatie

CE/FCC/RoHS/TUV/UL

Merk

AscentOptics/Onzijdig, OEM

 

10G XENPAK ER 1550nm 40km single-mode Datacom 10G Ethernet
 

Beschrijving:

 

de modules van 10GBASE XENPAK biedt een grote verscheidenheid van 10 de connectiviteitsopties van Gigabit Ethernet voor aan gegevenscentrum, onderneming bedradingskast, en dienstverlener vervoertoepassingen  

Steunt input-output het apparatenstoppen van 10GBASE Ethernet.Hot-swappable in een haven van Ethernet XENPAK van een schakelaar of een router om de haven met het netwerk te verbinden. Verstrekt flexibiliteit van interfacekeus. De steunen „loon-zoals-u-bevolken“ model. Interoperabel met respectieve 10-Gigabit X2, XFP en SFP+ modules op dezelfde verbinding

 

Eigenschappen

  • Compatibel systeem met XENPAK MSA Rev.3.0
  • Steun van IEEE802.3ae 10GBASE-ER
  • Transmissieafstand tot 40km (SMF)
  • Ongekoelde direct gemoduleerde 1550nm Gekoelde Laser ea-DFB
  • Temperatuurwaaier 0 aan 70°C
  • Aanpasbare Voeding (APS: +1.2V)
  • De duplex Optische schakelaar van Sc
  • Hete pluggable 70 speldschakelaar met de elektrointerface van XAUI
  • Beheer en controle via interface de met 2 draden van MDIO
  • Compatibel systeem met RoHS

 

Toepassingen

 

  • 10GE de schakelaars en de routers van Ethernet
  • 10GE kern-routers
  • 10GE opslag
  • Ander Transmissiesysteem van 10Gbps Ethernet

 

AscentOptics 10G Xenpak

P/N Datasnelheid Afstand Golflengte LD PD DDM Media
Aok-8192-SR 10.3 300M 850nm VESCEL SPELD Y MM.
Aok-3192-LR 10.3 10KM 1310nm DFB SPELD Y SM
Aok-3192-LW 9.95 10KM 1310nm DFB SPELD Y SM
Aok-3192-LRM 9.95 220M 1310nm DFB SPELD Y MM.
Aok-5192-ER 10.3 40KM 1550nm DFB SPELD Y SM
Aok-5192-Zr 10.3 80KM 1550nm DFB APD Y SM
Aok-cxxxx-R40 10.3 40KM CWDM DFB SPELD Y SM
Aok-cxxxx-R80 10.3 80KM CWDM DFB APD Y SM
Aok-dxx-R40 10.3 40KM DWDM CHXX DFB SPELD Y SM
Aok-dxx-R80 10.3 80KM DWDM CHXX DFB APD Y SM
 

 

Concurrentievoordeel:

1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie
2. Concurrerende tarifering
3. Volledig compatibel systeem (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
4. OEM/ODM aangepast etiket 
5. Houd voorraad, Snelle levering

 

Vezel Optische SMF 10G Xenpak Module 1550nm 40km xenpak-10gb-ER 0

Contactgegevens
Ascent Optics Co.,Ltd.

Contactpersoon: Sales Manager

Tel.: +8613760245463

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten