5/F, de Bouw A, Feiyang-Industrieterrein, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, China, 518101
Thuis Producten10G XFP-Module

Module 1310nm van de douanegieterij 10G XFP Periodieke Pluggable 10G-XFP-LR

Module 1310nm van de douanegieterij 10G XFP Periodieke Pluggable 10G-XFP-LR

  • Module 1310nm van de douanegieterij 10G XFP Periodieke Pluggable 10G-XFP-LR
  • Module 1310nm van de douanegieterij 10G XFP Periodieke Pluggable 10G-XFP-LR
Module 1310nm van de douanegieterij 10G XFP Periodieke Pluggable 10G-XFP-LR
Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: Neuter, OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: 10G-XFP-LR-a
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
Levering vermogen: 50.000 pc's / Maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: 10G XFP-Module datarate: 10.3G/ps
Afstand: 10KM golflengte: 1310nm
DDM/DOM: Ja Toepassing: Ethernet/SONET/10G FC
Hoog licht:

Cisco SFP-modules

,

SFP Transceiver

 

Module 1310nm van de douanegieterij 10G XFP Periodieke Pluggable 10G-XFP-LR
 

Specificaties:

 

P/N

10G-XFP-LR-a

Datarate

10.3G/ps

Afstand

10KM

Golflengte

1310nm

Zender

DFB

Ontvanger

SPELD

Media

SMF

DDM/DOM

JA

Schakelaar

LC

Toepassing

Ethernet/SONET/10G FC

Werkende Temperatuur

0℃~ +70℃

Voltagelevering

3.3V/5V

Certificatie

CE/FCC/RoHS/TUV/UL

Merk

Onzijdig, OEM

 

1310nm periodieke pluggable XFP optisch (LC) voor maximaal 10km over SMF  

De klanten van de Moduleaanbiedingen van AscentOptics 10G XFP een verscheidenheid van 10 Gigabit Ethernet en de connectiviteitsopties van pakket-over--SONET/SDH (POS) voor gegevenscentrum, onderneming bedradingskast, en dienstverlener vervoertoepassingen.

 

Eigenschappen

  • 10Gb/s periodieke optische interface volgzaam aan 802.3ae
  • De ongekoelde 1310nm DFB zender en ontvanger van de Speldfotodiode
  • De Mechanische interface van XFP met borgtochtklink en hete pluggable
  • XFI-Hoge snelheids Elektrointerface
  • interface met 2 draden voor beheer en digitale kenmerkende monitor
  • Lage Machtsconsumptie, Enige +3.3V-Voeding
  • Werkende gevaltemperatuur: 0 aan 70°C
  • ll-metaalhuisvesting voor superieure EMI prestaties
  • De geavanceerde ingebouwde programmatuur laat de encryptieinformatie toe van het klantensysteem om in zendontvanger worden opgeslagen
  • Volgzame RoHS
  • Geen nodig verwijzingsklok

 

Toepassingen

  • 10GE de schakelaars en de routers van Ethernet
  • 10GE opslag
  • SONET (OC-192) /SDH (STM64) LINECARD

 

Gieterij 10G XFP

 

10G-XFP-SR 10G-XFP-SR-a 10GBASE-SR 850nm MMF 300m
10G-XFP-LR 10G-XFP-LR-a 10GBASE-LR 1310nm SMF 10km
10G-XFP-ER 10G-XFP-ER-a 10GBASE-ER 1550nm SMF 40km
10G-XFP-Zr 10G-XFP-Zr-a 10GBASE-Zr 1550nm SMF 80km
xx a 10GBASE-DWDM SMF 80km

 

Concurrentievoordeel:

1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie
2. Concurrerende tarifering
3. Volledig compatibel systeem (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
4. OEM/ODM aangepast etiket 
5. Houd voorraad, Snelle levering

 

Module 1310nm van de douanegieterij 10G XFP Periodieke Pluggable 10G-XFP-LR 0

Contactgegevens
Ascent Optics Co.,Ltd.

Contactpersoon: Sales Manager

Tel.: +8613760245463

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten