5/F, de Bouw A, Feiyang-Industrieterrein, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, China, 518101
Thuis Producten10G Xenpak-Module

10GBASE-SR Multi-mode Optische Module 3CXENPAK94 van Zendontvanger10g Xenpak

10GBASE-SR Multi-mode Optische Module 3CXENPAK94 van Zendontvanger10g Xenpak

  • 10GBASE-SR Multi-mode Optische Module 3CXENPAK94 van Zendontvanger10g Xenpak
  • 10GBASE-SR Multi-mode Optische Module 3CXENPAK94 van Zendontvanger10g Xenpak
10GBASE-SR Multi-mode Optische Module 3CXENPAK94 van Zendontvanger10g Xenpak
Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: Neuter, OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: 3CXENPAK94-A
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
Levering vermogen: 50.000 pc's / Maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: 10G Xenpak-Module, Optische Zendontvangermodule datarate: 10.3G
golflengte: 850nm Afstand: 300 m
Toepassing: 10GE Ethernet, 10GE kern-Routers, 10GE Opslag ect. Vormfactor: Xenpak
Hoog licht:

10g xenpak zendontvanger

,

cisco xenpak


10GBASE-SR Multi-mode Optische Module 3CXENPAK94 van Zendontvanger10g Xenpak
 

Specificatie:

 

P/N

3CXENPAK94-a

Datarate

10.3G

Golflengte

850nm

Afstand

300M

Zender

VESCEL

Ontvanger

SPELD

Media

MMF

DDM/DOM

JA

Schakelaar

Sc

Toepassing

Datacom 10G Ethernet

Werkende Temperatuur

0℃~ +70℃

Voltagelevering

3.3V

Certificatie

CE/FCC/RoHS/TUV/UL

Merk

Onzijdig, OEM

 
3Com 10GBASE-SR 850nm Multi-mode 300m XENPAK Zendontvangermodule met DDMI
 
Stoppen van het steunen10gbase Ethernet.Hot-swappable de input-output apparaat in een haven van Ethernet XENPAK van een schakelaar of een router om de haven met het netwerk te verbinden. Verstrekt flexibiliteit van interfacekeus. De steunen „loon-zoals-u-bevolken“ model. Interoperabel met respectieve 10-Gigabit X2, XFP en SFP+ modules op dezelfde verbinding
                

Eigenschappen

  • Compatibel systeem met XENPAK MSA Rev.3.0
  • Steun van IEEE802.3ae tot 300m (OM3 MMF)
  • Machtsconsumptie 1.8W (type.)
  • Temperatuurwaaier 0 aan 70°C
  • Verticale Holteoppervlakte die Laser uitzenden bij 850nm (VCSEL)
  • Aanpasbare Voeding (APS: +1.2V)
  • De duplexschakelaar van Sc
  • Hete pluggable 70 speldschakelaar met de elektrointerface van XAUI
  • Beheer en controle via interface de met 2 draden van MDIO
  • Compatibel systeem met RoHS

          
Toepassingen

  • 10GE de schakelaars en de routers van Ethernet
  • 10GE kern-routers
  • 10GE opslag
  • Ander Transmissiesysteem van 10Gbps Ethernet

 
3Com 10G Xenpak
 

10G XENPAK    
3CXENPAK91 3CXENPAK91-a 10GBASE-LX4 XENPAK
3CXENPAK92 3CXENPAK92-a XENPAK SMF, 1310NM, 2M-10KM 
3CXENPAK94 3CXENPAK94-a XENPAK MMF, 850nm, 300m 
3CXENPAK96 3CXENPAK96-a 3CXENPAK96-g XENPAK SMF, 1550nm, 40km
3CXENPAK95 3CXENPAK95-a 3Com 10GBASE-CX4 XENPAK

 

Concurrentievoordeel:


1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie
2. Concurrerende tarifering
3. Volledig compatibel systeem (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
4. OEM/ODM aangepast etiket 
5. Houd voorraad, Snelle levering
 

 

10GBASE-SR Multi-mode Optische Module 3CXENPAK94 van Zendontvanger10g Xenpak 0

 

Contactgegevens
Ascent Optics Co.,Ltd.

Contactpersoon: Sales Manager

Tel.: +8613760245463

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten