5/F, de Bouw A, Feiyang-Industrieterrein, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, China, 518101
Thuis ProductenQSFP + Optische Zendontvanger

40gbase-lr4 SMF QSFP + Optische Zendontvanger 1310nm 10km voor Gegevenscentra

40gbase-lr4 SMF QSFP + Optische Zendontvanger 1310nm 10km voor Gegevenscentra

  • 40gbase-lr4 SMF QSFP + Optische Zendontvanger 1310nm 10km voor Gegevenscentra
  • 40gbase-lr4 SMF QSFP + Optische Zendontvanger 1310nm 10km voor Gegevenscentra
  • 40gbase-lr4 SMF QSFP + Optische Zendontvanger 1310nm 10km voor Gegevenscentra
  • 40gbase-lr4 SMF QSFP + Optische Zendontvanger 1310nm 10km voor Gegevenscentra
  • 40gbase-lr4 SMF QSFP + Optische Zendontvanger 1310nm 10km voor Gegevenscentra
40gbase-lr4 SMF QSFP + Optische Zendontvanger 1310nm 10km voor Gegevenscentra
Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: AscentOptics/Neuter, OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: 40G-QSFP-SR4-a
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1pcs
Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
Levering vermogen: 50.000 pc's / Maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: QSFP + Optische Zendontvanger datarate: 40G/ps
Afstand: 10KM Wavelenth: 4 CWDM-Steeg 1270 1290 1310 1330
Toepassing: 40G Ethernet/40G Infiniband DDM/DOM: Ja
Hoog licht:

ciscosfp zendontvangers

,

qsfp zendontvangermodule


optische Zendontvanger 1310nm 10km van 40gbase-lr4 SMF QSFP+ voor Gegevenscentra
 
 
Beschrijving:
 
De Pluggable Vierling Kleine vorm-Factor (QSFP of QSFP+) is een compacte, heet-pluggable zendontvanger die voor datacommunicatiestoepassingen wordt gebruikt. Het zet motherboard van het netwerkapparaat (voor een een schakelaar, een router, media convertor of een gelijkaardig apparaat) aan een vezel optische kabel om. Het is een de industrieformaat dat gezamenlijk door vele verkopers van de netwerkcomponent wordt ontwikkeld en wordt ondersteund. QSFP+ de zendontvangers worden ontworpen om SCSI Serie In bijlage te steunen, 40G Ethernet, 20G/40G Infiniband, en andere communicatie normen. De QSFP-Zendontvanger omvat 40GBASE-SR4 en 40GBASE-LR4 voor verschillende toepassingen.
 
De klanten van de de modulesaanbieding van AscentOptics 40GBASE QSFP+ (Pluggable Vierling Kleine vorm-Factor plus) een grote verscheidenheid van high-density 40 de connectiviteitsopties van Gigabit Ethernet voor gegevens centreren, high-performance computingsnetwerken, ondernemingskern en distributielagen, en dienstverlener vervoertoepassingen.
 
 
Eigenschappen
  • 4 CWDM-stegenmux/demux ontwerp
  • Tot 11.2Gbps-datasnelheid per golflengte
  • QSFP+ volgzaam MSA
  • Tot 10km transmissie
  • Werkende gevaltemperatuur: 0~70C
  • Maximum3.5w verrichtingsmacht
  • Volgzame RoHS
     

Toepassingen

  • 40G Ethernet
  • Infiniband verbindt onderling
  • 40G telecommunicatieverbindingen
  • Gegevenscentra

 

Specificatie:

 

P/N

Aqsfp-40g-LR4

Datarate

40G/ps

Afstand

10KM

Wavelenth

4 CWDM-Steeg 1270 1290 1310 1330

Media

SMF

DDM/DOM

JA

Schakelaar

LC

Toepassing

40G Ethernet/40G Infiniband

Werkende Temperatuur

0℃~ +70℃

Voltagelevering

3.3V

Certificatie

CE/FCC/RoHS/TUV/UL

Merk

AscentOptics/Onzijdig, OEM

 

AscentOptics 40G QSFP+
 

Punt Nr Datasnelheid Afstand Golflengte Schakelaar Media
Aqsfp-40g-SR4 40G/ps 100M 850nm MTP/MPO MM.
Aqsfp-40g-CSR4 40G/ps 300M 850nm MTP/MPO MM.
Aqsfp-40g-IR4 40G/ps 2km 4 CWDM LC SM
Aqsfp-40g-LR4 40G/ps 10km 4 CWDM LC SM
 

 
 

Concurrentievoordeel:


1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie
2. Concurrerende tarifering
3. Volledig compatibel systeem (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
4. OEM/ODM aangepast etiket 
5. Houd voorraad, Snelle levering
 

40gbase-lr4 SMF QSFP + Optische Zendontvanger 1310nm 10km voor Gegevenscentra 0

Contactgegevens
Ascent Optics Co.,Ltd.

Contactpersoon: Sales Manager

Tel.: +8613760245463

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten