5/F, de Bouw A, Feiyang-Industrieterrein, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, China, 518101
Thuis ProductenGPON-Zendontvanger

De Zendontvangerklasse van SFP GPON OLT GPON B+ 2,488 Gbit/s &1.244 Gbit/s stroomopwaarts

De Zendontvangerklasse van SFP GPON OLT GPON B+ 2,488 Gbit/s &1.244 Gbit/s stroomopwaarts

  • De Zendontvangerklasse van SFP GPON OLT GPON B+ 2,488 Gbit/s &1.244 Gbit/s stroomopwaarts
  • De Zendontvangerklasse van SFP GPON OLT GPON B+ 2,488 Gbit/s &1.244 Gbit/s stroomopwaarts
De Zendontvangerklasse van SFP GPON OLT GPON B+ 2,488 Gbit/s &1.244 Gbit/s stroomopwaarts
Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: AscentOptics/Neuter, OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: Gpon-olt-B
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1pcs
Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
Levering vermogen: 50.000 pc's / Maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: GPON OLT SFP B+ Afstand: 20KM
golflengte: Tx1490nm (DFB)/Rx1310nm (APD) datarate: 2.488 Gbit/s stroomafwaarts 1,244 Gbit/s stroomopwaarts
Media: SMF Connector: SC
Hoog licht:

sfp gigabit ethernet

,

ethernet optische zendontvanger

 

De Zendontvangerklasse van SFP GPON OLT GPON B+ 2,488 Gbit/s &1.244 Gbit/s stroomopwaarts



Specificatie:

 

P/N Gpon-olt-B
Datarate 2.488 Gbit/s stroomafwaarts 1,244 Gbit/supstream
Wavelenth Tx1490nm/Rx1310nm
Afstand 20KM
Zender DFB
Ontvanger APD
Media SMF
Schakelaar Sc
Toepassing De Passieve Optische Netwerken van Gigabit Ethernet (GPON) /FTTx
Werkende Temperatuur 0℃~ +70℃
Voltagelevering 3.3V
Certificatie CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Merk AscentOptics/Onzijdig, OEM

 

 

 

 

 

Beschrijving:

 

De zendontvanger van GPON wordt OLT ontworpen voor gigabit-Geschikt Passieve Optische Netwerk (GPON) transmissie. De module neemt de ononderbroken-wijzezender van 1490nm DFB en 1310nm-uitbarsting-wijze APD ontvanger op.

De zendersectie gebruikt een hoog rendement1490nm DFB laser en een geïntegreerde laserbestuurder die om klasse-1 oogveiligheid wordt ontworpen te zijn onder om het even welke enige fout. De laserbestuurder omvat APC en temperatuurcompensatiefuncties, die voor het houden van de van het lancerings optische macht en uitsterven verhouding constant over temperatuur en het verouderen worden gebruikt.

De ontvangerssectie gebruikt een geïntegreerde de detector en de uitbarstings samen opgezette wijzevoorversterker van APD. Om snel regelende tijd van immuniteit te voorzien te snakken die vereist de stromen van Opeenvolgende Identieke Cijfers (CID), de ontvanger een het terugstellensignaal door het media toegangscontrolemechanisme (MAC) wordt verstrekt. De ontvanger heeft snelle BR-functie, zal de toenemende tijd is over 5ns, toen het het terugstellensignaal aankwam, het BR-signaal aan laag worden gedraaid, en het lawaai in de wachttijd zal worden verpletterd.

De ontvanger omvat gedigitaliseerde de macht van de uitbarstingswijze optische controlefunctie, die om het even welk direct van een ontvangen optische macht van ONU in digitaal, met een Trigger-input van systeem converseert. Wanneer de toenemende ontdekte rand van Trekker, de DDM-bewerker een omzetting van de uitbarstings optische macht begint, is het digitale resultaat beschikbaar via DDM-interface na de Omzettingstijd van de Uitbarstings Optische Macht. De breedte van de trekkerimpuls meer dan Gebarsten Optische de Holdingstijd van de Machtsomzetting moeten zou zijn.

Een geïntegreerde WDM koppeling kan 1310nm-inputlicht van 1490nm-outputlicht onderscheiden.

Het metaalpakket waarborgt uitstekende EMI en EMC kenmerken, die totaal aan internationale relevante normen voldoen.

 

 

Toepassingen

 

  • Optische zendontvanger voor de gigabit-Geschikt Passieve kant Optische van de Netwerken (GPON) Klasse B+ OLT

Contactgegevens
Ascent Optics Co.,Ltd.

Contactpersoon: Elaine

Tel.: +8613706245463

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten