5/F, de Bouw A, Feiyang-Industrieterrein, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, China, 518101
Thuis ProductenSFP+ optische Zendontvanger

10GBASE-DWDM de Compatibele SFP+ Optische Zendontvanger van CISCO 1530.33 NM

10GBASE-DWDM de Compatibele SFP+ Optische Zendontvanger van CISCO 1530.33 NM

    • 10GBASE-DWDM CISCO Compatible SFP+ Optical Transceiver 1530.33 nm
    • 10GBASE-DWDM CISCO Compatible SFP+ Optical Transceiver 1530.33 nm
    • 10GBASE-DWDM CISCO Compatible SFP+ Optical Transceiver 1530.33 nm
    • 10GBASE-DWDM CISCO Compatible SFP+ Optical Transceiver 1530.33 nm
    • 10GBASE-DWDM CISCO Compatible SFP+ Optical Transceiver 1530.33 nm
  • 10GBASE-DWDM CISCO Compatible SFP+ Optical Transceiver 1530.33 nm

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen, China
    Merknaam: Neuter, OEM
    Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Modelnummer: DWDM-SFP10G-xx.xx-a

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1pcs
    Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
    Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
    Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
    Levering vermogen: 50.000 pc's / Maand
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Naam van het product: SFP+ optische Zendontvanger datarate: 10G/ps
    Afstand: 80km golflengte: DWDM CHXX
    Toepassing: Datacom 10G Ethernet/2x 4x 8x FC DDM/DOM: Ja

     

    10GBASE-DWDM de Compatibele SFP+ Optische Zendontvanger van CISCO 1530.33 NM
     

                             

    Specificatie:

     

    P/N

    DWDM-SFP10G-xx.xx-a

    Datarate

    10G/ps

    Afstand

    80KM

    Golflengte

    DWDM CHXX

    Zender

    DFB

    Ontvanger

    APD

    Media

    SMF

    DDM/DOM

    JA

    Schakelaar

    LC

    Toepassing

    Datacom 10G Ethernet/2x 4x 8x FC

    Werkende Temperatuur

    0℃~ +70℃

    Voltagelevering

    3.3V

    Certificatie

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Merk

    Onzijdig, OEM

     

     

    Beschrijving:

     

    10GBASE-DWDM xxxx.xx NM SFP+ (ITU 100-GHz net) belde van 1530.33 NM aan 1561.41nm

    De klanten van de de modulesaanbieding van AscentOptics 10GBASE SFP+ een grote verscheidenheid van 10 de connectiviteitsopties van Gigabit Ethernet voor gegevens centreren, onderneming bedradingskast, en dienstverlener vervoertoepassingen. Het is een meest mallest 10G vormfactor

    Steunen 10GBASE Ethernet en OTU2/OUT2e

    Heet-Swappable input-output apparaat dat in een haven van Ethernet SFP+ van een schakelaar stopt. Verstrekt flexibiliteit van interfacekeus. De steunen „loon-zoals-u-bevolken“ model. Steunen digitaal optisch controlevermogen

    De optische interoperabiliteit met 10GBASE XENPAK, 10GBASE X2, en 10GBASE XFP zet op dezelfde verbinding om

     

    Eigenschappen

    • 10Gb/s periodieke optische interface volgzaam aan 802.3ae 10GBASE-ZR/ZW

    • Elektrointerface volgzaam aan sff-8431 specificaties voor de verbeterde 8.5 en 10 Gigabit kleine pluggable module van de vormfactor „SFP+“

    • interface met 2 draden voor beheersspecificaties volgzaam met SFF 8472 digitale kenmerkende controleinterface voor optische zendontvangers

    • Werkende gevaltemperatuur: 0 tot 70 °C

    • Alle-metaalhuisvesting voor superieure EMI prestaties

    • Lage machtsconsumptie, minder than1.6 w

    • De geavanceerde ingebouwde programmatuur laat de encryptieinformatie toe van het klantensysteem om in zendontvanger worden opgeslagen

    • De rendabele SFP+ oplossing, laat hogere havendichtheid en grotere bandbreedte toe

    • Volgzame RoHS

     

    Toepassingen

    • Het gebiedsnetwerken van de hoge snelheidsopslag
    • De computercluster dwars-verbindt
    • De gegevenspijpen van de douanehoge snelheid
     10G SFP+    
    SFP-10G-SR=  SFP-10g-SR-a 10GBASE-SR SFP+ 850nm MMF 300M
    SFP-10G-SR-X= SFP-10g-SR-x-a de uitgebreide temperatuur van 10GBASE-SR SFP+ 850nm MMF 300M
    SFP-10G-LR=  SFP-10g-lr-a 10GBASE-LR SFP+ 1310nm SMF 10km
    SFP-10G-LR-X= SFP-10g-lr-x-a 10GBASE-LR SFP+ 1310nm uitgebreide temperatuur van SMF 10km
    SFP-10G-LRM= SFP-10g-lrm-a 10GBASE-LRM SFP+ 1310nm MMF 220M
    SFP-10G-ER= SFP-10g-ER-a 10GBASE-ER SFP+ 1550nm SMF 40KM
    SFP-10G-ZR= SFP-10g-Zr-a 10GBASE-Zr SFP+ 1550nm SMF 80KM
    Fet-10G Fet-10g-a 10G de Zendontvanger van de stoffenvergroting, de duplexschakelaar van LC
    CWDM-SFP10G-xxxx= CWDM-SFP10G-xxxx-a 10GBASE CWDM SFP+ xxxxnm SMF 20KM/40KM/80KM (xxxx--1470/1490/1510/1530/1550/1570/1590/1610)     
    DWDM-SFP10G-xx.xx= DWDM-SFP10G-xx.xx-a 10GBASE DWDM SFP+ xx.xxnm SMF 20KM/40KM/80KM CH20-CH59


     

    Concurrentievoordeel:

    1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie
    2. Concurrerende tarifering
    3. Volledig compatibel systeem (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM aangepast etiket 
    5. Houd voorraad, Snelle levering

     

    10GBASE-DWDM de Compatibele SFP+ Optische Zendontvanger van CISCO 1530.33 NM

    Contactgegevens
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten