5/F, de Bouw A, Feiyang-Industrieterrein, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, China, 518101
Thuis ProductenOptische zendontvangermodule

Multi-Mode D-Verbinding van de de Zendontvangermodule DEM-421XT 850nm van XFP Optische

Multi-Mode D-Verbinding van de de Zendontvangermodule DEM-421XT 850nm van XFP Optische

    • Multi-Mode XFP Optical Transceiver Module DEM-421XT 850nm D-link
    • Multi-Mode XFP Optical Transceiver Module DEM-421XT 850nm D-link
  • Multi-Mode XFP Optical Transceiver Module DEM-421XT 850nm D-link

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen, China
    Merknaam: Neuter, OEM
    Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Modelnummer: DEM-421xt-a

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1pcs
    Prijs: Get Latest Price
    Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
    Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
    Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
    Levering vermogen: 50.000 pc's / Maand
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Naam van het product: Optische zendontvangermodule Afstand: 300 m
    Wavelenght: 850nm DDM/DOM: Ja
    Connector: LC Toepassing: Datacom 10G Ethernet/2x 4x 8x FC



    Multi-Mode D-Verbinding van de de Zendontvangermodule DEM-421XT 850nm van XFP Optische



    Specificaties:

     

    P/N

    DEM-421xt-a

    Datarate

    10G/ps

    Golflengte

    850nm

    Afstand

    300M

    Zender

    VSCEL

    Ontvanger

    SPELD

    Media

    MMF

    DDM/DOM

    JA

    Schakelaar

    LC

    Toepassing

    Datecom 10G Ethernet/10x FC Telcom OC192/STM-64

    Werkende Temperatuur

    0℃~ +70℃

    Voltagelevering

    3.3V

    Certificatie

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Merk

    Onzijdig, OEM

     

    Zendontvanger D-verbinding van 10-Gigabit XFP (10GBASE-SR), 850nm Multi-Mode Tranceiver, 300m Maximum Afstand, Duplexlc-Schakelaar

     

    De klanten van de Moduleaanbiedingen van AscentOptics 10G XFP een verscheidenheid van 10 Gigabit Ethernet en de connectiviteitsopties van pakket-over--SONET/SDH (POS) voor gegevenscentrum, onderneming bedradingskast, en dienstverlener vervoertoepassingen.

     

    Eigenschappen

    • 10Gb/s periodieke optische interface volgzaam aan 802.3ae
    • 850nm VCSEL zender en de ontvanger van de Speldfotodiode
    • De Mechanische interface van XFP met borgtochtklink en hete pluggable
    • XFI-Hoge snelheids Elektrointerface
    • interface met 2 draden voor beheer en digitale kenmerkende monitor
    • Lage Machtsconsumptie <1>
    • De temperatuur van het Oeratingsgeval: 0 tot 70 °C
    • ll-metaalhuisvesting voor superieure EMI prestaties
    • De geavanceerde ingebouwde programmatuur laat de encryptieinformatie toe van het klantensysteem om in zendontvanger worden opgeslagen
    • Complian RoHS
    • Geen nodig verwijzingsklok

     

    Toepassingen

    • 10GE de schakelaars en de routers van Ethernet
    • 10GE opslag
    • SONET (OC-192) /SDH (STM64) LINECARD

     

    D-verbinding 10G XFP

    DEM-421XT DEM-421xt-a 10GBASE-SR 850nm MMF 300m
    DEM-422XT DEM-422xt-a 10GBASE-LR 1310nm SMF 10km
     

     

    Concurrentievoordeel:

    1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie
    2. Concurrerende tarifering
    3. Volledig compatibel systeem (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM aangepast etiket 
    5. Houd voorraad, Snelle levering

     

     

    Multi-Mode D-Verbinding van de de Zendontvangermodule DEM-421XT 850nm van XFP Optische

     
     

     

    Contactgegevens
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten