5/F, de Bouw A, Feiyang-Industrieterrein, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, China, 518101
Thuis Productensfp optische zendontvanger

De Optische Zendontvanger van hoge Prestatiessfp Compact voor Gigabit Ethernet

De Optische Zendontvanger van hoge Prestatiessfp Compact voor Gigabit Ethernet

    • High Performance SFP Optical Transceiver Compact For Gigabit Ethernet
    • High Performance SFP Optical Transceiver Compact For Gigabit Ethernet
    • High Performance SFP Optical Transceiver Compact For Gigabit Ethernet
    • High Performance SFP Optical Transceiver Compact For Gigabit Ethernet
    • High Performance SFP Optical Transceiver Compact For Gigabit Ethernet
  • High Performance SFP Optical Transceiver Compact For Gigabit Ethernet

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen, China
    Merknaam: AscentOptics/Neuter, OEM
    Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Modelnummer: AOP-324-R40 (D)

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1pcs
    Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
    Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
    Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
    Levering vermogen: 50.000 pc's / Maand
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Naam van het product: sfp optische zendontvanger datarate: 1.25Gb/s
    golflengte: 1310nm zender: DFB
    Connector: LC Toepassing: GE



    De Optische Zendontvanger van hoge Prestatiessfp Compact voor Gigabit Ethernet

     



    Specificatie:

    P/N

    AOP-324-R40 (D)

    Datarate

    1.25Gb/s

    Wavelenth

    1310nm

    Afstand

    40KM

    Zender

    DFB

    Ontvanger

    SPELD

    Media

    SMF

    DDM/DOM

    Digitaal (facultatief)

    Schakelaar

    LC

    Toepassing

    Gigabit Ethernet

    Werkende Temperatuur

    0℃~ +70℃

    Voltagelevering

    3.3V

    Certificatie

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Merk

    AscentOptics/Onzijdig, OEM

     

     

     

    SFP 1.25Gb/s 1310nm 40km Single-mode Gigabit Ethernet

     

     

    Beschrijving:

     

    De kleine pluggable vorm-factor (SFP) is een compacte, heet-pluggable die zendontvanger voor zowel telecommunicatie als datacommunicatiestoepassingen wordt gebruikt. De vormfactor en de elektrointerface worden gespecificeerd bij multi-source overeenkomst (MSA). Het zet motherboard van het netwerkapparaat (voor een een schakelaar, een router, media convertor of een gelijkaardig apparaat) aan een optische vezel of de kabel van het kopervoorzien van een netwerk om. Het is een populair die de industrieformaat gezamenlijk door vele netwerkverkopers wordt ontwikkeld en wordt ondersteund. SFP-de zendontvangers worden ontworpen om SONET, Gigabit Ethernet, Vezelkanaal, en andere communicatie normen te steunen.

     

    De de vorm-Factor van AscentOptics Kleine Pluggable (SFP) Gigabit-Interfaceconvertor is een heet-swappable input-output apparaat dat in een een haven of groef van Gigabit Ethernet stopt, verbindend de haven met het netwerk. SFPs kan op een grote verscheidenheid van schakelaars worden gebruikt en worden uitgewisseld en de routers, kunnen in combinaties van 1000BASE-t, 1000BASE-SX, 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-ex, 1000BASE-ZX, of 1000BASE-BX10-D/U op een haven-door-haven basis worden vermengd.

     

     

     

    Toepassingen

     

    • Gigabit Ethernet/snel Ethenet
    • Vezelkanaal
    • SDH/SONET/ATM
    • Schakelaar om interface te schakelen
    • Router/Serverinterface
    • Andere optische transmissiesystemen

     

     

    Concurrentievoordeel:

    1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie
    2. Concurrerende tarifering
    3. Volledig compatibel systeem (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM aangepast etiket 
    5. Houd voorraad, Snelle levering

     

     

    De Optische Zendontvanger van hoge Prestatiessfp Compact voor Gigabit Ethernet

     
     

    Contactgegevens
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten