5/F, de Bouw A, Feiyang-Industrieterrein, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, China, 518101
Thuis Producten10G XFP-Module

De Modulesr 850nm 300m van MMF 10G XFP voor 10x FC Telcom OC192/STM-64

De Modulesr 850nm 300m van MMF 10G XFP voor 10x FC Telcom OC192/STM-64

    • MMF 10G XFP Module SR 850nm 300m For 10x FC Telcom OC192 / STM-64
    • MMF 10G XFP Module SR 850nm 300m For 10x FC Telcom OC192 / STM-64
    • MMF 10G XFP Module SR 850nm 300m For 10x FC Telcom OC192 / STM-64
    • MMF 10G XFP Module SR 850nm 300m For 10x FC Telcom OC192 / STM-64
    • MMF 10G XFP Module SR 850nm 300m For 10x FC Telcom OC192 / STM-64
  • MMF 10G XFP Module SR 850nm 300m For 10x FC Telcom OC192 / STM-64

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen, China
    Merknaam: AscentOptics/Neuter, OEM
    Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Modelnummer: Aox-8192-SR

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1pcs
    Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
    Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
    Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
    Levering vermogen: 50.000 pc's / Maand
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Naam van het product: 10G XFP-Module datarate: 10.3G/ps
    Afstand: 300 m golflengte: 850nm
    DDM/DOM: Ja Toepassing: Datecom 10G Ethernet/10x FC Telcom OC192/STM-64


    De Modulesr 850nm 300m van MMF 10G XFP voor 10x FC Telcom OC192/STM-64
     

    Specificatie:

     

    P/N

    Aox-8192-SR

    Datarate

    10G/ps

    Wavelenth

    850nm

    Afstand

    300M

    Zender

    VSCEL

    Ontvanger

    SPELD

    Media

    MMF

    DDM/DOM

    JA

    Schakelaar

    LC

    Toepassing

    Datacom 10G Ethernet/10x FC Telcom OC192/STM-64

    Werkende Temperatuur

    0℃~ +70℃

    Voltagelevering

    3.3V

    Certificatie

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Merk

    AscentOptics/Onzijdig, OEM



    10G XFP-SR 850nm 300m Multi-mode Datacom 10G Ethernet/10x FC Telcom OC192/STM-64
     

    Beschrijving:

     

    XFP-de modules zijn heet-swappable en protocol-onafhankelijk. Zij werken typisch bij near-infrared golflengten (kleuren) van 850 NM, 1310 NM of 1550 NM. De belangrijkste toepassingen omvatten 10 Gigabit Ethernet, 10 Gbit/s-Vezelkanaal, het synchrone opticalnetworking  (SONET) aan oc-192 tarieven, synchroon optisch voorzien van een netwerk STM-64, het Optische Vervoersnetwerk (OTN) uit-2 van 10 Gbit/s, en parallelle opticaverbindingen. Zij kunnen over één enkele golflengte werken of dichte golflengte-afdeling het simultaan overseinen technieken gebruiken. Zij omvatten digitale diagnostiek die beheer verstrekt dat aan norm sff-8472 werd toegevoegd.  XFP-de modules gebruiken een LC-type van vezelschakelaar om hoogte te bereiken - dichtheid.

    De module van AscentOptics 10G XFP biedt klanten een verscheidenheid van 10 Gigabit Ethernet en de connectiviteitsopties van pakket-over--SONET/SDH (POS) voor gegevenscentrum, onderneming bedradingskast, en dienstverlener vervoertoepassingen aan.

     

    Eigenschappen

    • 10Gb/s periodieke optische interface volgzaam aan 802.3ae
    • 850nm VCSEL zender en de ontvanger van de Speldfotodiode
    • De Mechanische interface van XFP met borgtochtklink en hete pluggable
    • XFI-Hoge snelheids Elektrointerface
    • interface met 2 draden voor beheer en digitale kenmerkende monitor
    • Lage Machtsconsumptie <1>
    • De temperatuur van het Oeratingsgeval: 0 tot 70 °C
    • ll-metaalhuisvesting voor superieure EMI prestaties
    • De geavanceerde ingebouwde programmatuur laat de encryptieinformatie toe van het klantensysteem om in zendontvanger worden opgeslagen
    • Complian RoHS
    • Geen nodig verwijzingsklok

     

    Toepassingen

    • 10GE de schakelaars en de routers van Ethernet
    • 10GE opslag
    • SONET (OC-192) /SDH (STM64) LINECARD

     

    AscentOptics 10G XFP

     

    P/N Datasnelheid Afstand Golflengte Media Schakelaar
    Aox-8192-SR 10G/ps 300M 850nm MM. LC
    Aox-3192-LR 10G/ps 10KM 1310nm SM LC
    Aox-3192-LRM 10G/ps 220M 1310nm MM. LC
    Aox-5192-ER 10G/ps 40KM 1550nm SM LC
    Aox-5192-Zr 10G/ps 80KM 1550nm SM LC
    Aox-cxxxx-R40 10G/ps 40KM CWDM SM LC
    Aox-cxxxx-R80 10G/ps 80KM CWDM SM LC
    Aox-dxx-R40 10G/ps 40KM DWDM CHXX SM LC
    Aox-dxx-R80 10G/ps 80KM DWDM CHXX SM LC
    Aox-dtxx-R80 10G/ps 80KM DWDM melodieuze CHXX SM LC

     

    Concurrentievoordeel:

    1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie
    2. Concurrerende tarifering
    3. Volledig compatibel systeem (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM aangepast etiket 
    5. Houd voorraad, Snelle levering

     

    De Modulesr 850nm 300m van MMF 10G XFP voor 10x FC Telcom OC192/STM-64

    Contactgegevens
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten