5/F, de Bouw A, Feiyang-Industrieterrein, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, China, 518101
Thuis Producten100g optische zendontvanger

De compatibele Optische Zendontvanger 1310nm, 40km Cfp de Media van 100G van Zendontvangersmf

De compatibele Optische Zendontvanger 1310nm, 40km Cfp de Media van 100G van Zendontvangersmf

    • Compatible 100G Optical Transceiver 1310nm , 40km Cfp Transceiver Smf Media
    • Compatible 100G Optical Transceiver 1310nm , 40km Cfp Transceiver Smf Media
  • Compatible 100G Optical Transceiver 1310nm , 40km Cfp Transceiver Smf Media

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen, China
    Merknaam: AscentOptics/Neuter, OEM
    Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Modelnummer: Acfp-100g-ER4

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1pcs
    Prijs: USD7500
    Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
    Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
    Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
    Levering vermogen: 50.000 pc's / Maand
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    P/N: Acfp-100g-ER4 merk: AscentOptics/Onzijdig, OEM
    datarate: 100G/ps Wavelenth: 4 CWDM-Steeg 1270 1290 1310 1330
    DDM/DOM: Ja Bedrijfstemperatuur: 0℃~ +70℃
    Media: SMF

     

     

    De compatibele Optische Zendontvanger 1310nm, 40km Cfp de Media van 100G van Zendontvangersmf

     

    Acfp-100g-ER4 Compatibel GVB 100G/ps ER4 100G Ethernet/Metro Netwerk 1310nm 40Km Zendontvanger SMF

     

     

    Specificatie:

     

     
    P/N Acfp-100g-ER4
    Datarate 100G/ps
    Afstand 40KM
    Wavelenth 4 CWDM-Steeg 1270 1290 1310 1330
    Media SMF
    DDM/DOM JA
    Schakelaar LC
    Toepassing Metro van 1000G Ethernet/1000G Netwerk
    Werkende Temperatuur 0℃~ +70℃
    Voltagelevering 3.3V
    Certificatie CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Merk

    AscentOptics/Onzijdig, OEM


     
    Toepassingen
    • Te rekken rek
    • Data Center
    • Gebouw
    • Metro Netwerk
    • Schakelaar en Router
    • de Cliëntkant van 100G Ethernet

     

     

    Beschrijving: 

     

    Metro van GVB 100G/ps ER4 100G Ethernet/Netwerk

     

    De c-pluggable vorm-factor (GVB) is een multi-source overeenkomst om een gemeenschappelijke vorm-factor voor de transmissie van hoge snelheids digitale signalen te veroorzaken. C betekent de Latijnse die brief C wordt gebruikt om aantal 100 (centum) uit te drukken, aangezien de norm hoofdzakelijk voor 100 Gigabit Ethernet-systemen werd ontwikkeld.

    De de zendontvangermodules van AscentOptics 100GBASE GVB zijn heet-swappable input-output apparaten die in een 100 Gigabit Ethernet GVB haven van schakelaar of router stoppen. Zij bieden klanten veelzijdige 100 Gigabit Ethernet-connectiviteitsopties in kern en distributielagen datacentrum, onderneming, en providernetwerken aan.


     

     Concurrentievoordeel:


    1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie
    2. Concurrerende tarifering
    3. Volledig compatibel systeem (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM aangepast etiket 
    5. Houd voorraad, Snelle levering
     

    Contactgegevens
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Contactpersoon: Alice

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten