5/F, de Bouw A, Feiyang-Industrieterrein, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, China, 518101
Thuis ProductenGPON-Zendontvanger

Optische de zendontvangermodule van GPON ONT SFF TX 1.25G/RX 2.5G 20KM 1310nm 1490nm

Optische de zendontvangermodule van GPON ONT SFF TX 1.25G/RX 2.5G 20KM 1310nm 1490nm

    • GPON ONT SFF optical transceiver module TX 1.25G / RX 2.5G 20KM  1310nm 1490nm
    • GPON ONT SFF optical transceiver module TX 1.25G / RX 2.5G 20KM  1310nm 1490nm
  • GPON ONT SFF optical transceiver module TX 1.25G / RX 2.5G 20KM  1310nm 1490nm

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen, China
    Merknaam: AscentOptics/Neuter, OEM
    Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Modelnummer: Gpon-ont-sff-I

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1pcs
    Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
    Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
    Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
    Levering vermogen: 50.000 pc's / Maand
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    P/N: Gpon-ont-sff-I datarate: TX 1.25G/RX 2.5G
    golflengte: Tx1310nm/Rx1490nm Afstand: 20KM
    Media: SMF Connector: SC

     

    Optische de zendontvangermodule van GPON ONT SFF TX 1.25G/RX 2.5G 20KM 1310nm 1490nm



    Specificatie:

     

     

    P/N Gpon-ont-sff-I
    Datarate TX 1.25G/RX 2.5G
    Wavelenth Tx1310nm/Rx1490nm
    Afstand 20KM
    Zender DFB
    Ontvanger APD
    Media SMF
    Schakelaar Sc
    Toepassing De Passieve Optische Netwerken van Gigabit Ethernet (GPON) /FTTx
    Werkende Temperatuur -40℃~ +85℃
    Voltagelevering 3.3V
    Certificatie CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Merk AscentOptics/Onzijdig, OEM

     

     

    Optische de Zendontvangersff Module TX 1.25G/RX 2.5G 20km van GPON ONU

     

    Beschrijving:

     

    De zendontvanger van GPON wordt ONT ontworpen voor gigabit-Geschikt Passieve Optische Netwerk (GPON) transmissie. De module neemt 1310nm-uitbarsting-wijze zender en 1490nm-ononderbroken-wijzeontvanger op.

    De zendersectie gebruikt een laser van 1310nm DFB en een geïntegreerde de laserbestuurder van BM die ontwierp om zeer kleine uitbarsting uit te voeren laat/maakt vertragingstijd toe onbruikbaar. De laserbestuurder omvat ook digitale APC en temperatuur

    compensatiekring, wat voor het houden van de van het lancerings optische macht en uitsterven verhouding constant over temperatuur en het verouderen worden gebruikt.

    De ontvangerssectie gebruikt een geïntegreerde samen opgezette fotodiode en de voorversterker van 1490nm APD. Het heeft de functie die ontvanger op signaal-ontdekte status (actieve hoogte) wijst.

    Een geïntegreerde WDM koppeling kan 1490nm-inputlicht en 1310nm-outputlicht scheiden.

    Het metaalpakket waarborgt uitstekende EMI en EMC kenmerken, die totaal aan internationale relevante normen voldoen.

     

     

     

    Toepassingen

     

    • Optische zendontvanger voor gigabit-Geschikt Passieve Optische Netwerken (GPON) ONU kant

     

     

    Concurrentievoordeel:

    1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie
    2. Concurrerende tarifering
    3. Volledig compatibel systeem (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM aangepast etiket 
    5. Houd voorraad, Snelle levering

    Contactgegevens
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Contactpersoon: Catherine

    Tel.: +8615989812967

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten