5/F, de Bouw A, Feiyang-Industrieterrein, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, China, 518101
Thuis Producten10G X2 Module

MMF-de Modulesr 10.3G 850nm 300m van Sc 10G X2 voor 10G Ethernet-x2-10gb-SR

MMF-de Modulesr 10.3G 850nm 300m van Sc 10G X2 voor 10G Ethernet-x2-10gb-SR

    • MMF SC 10G X2 Module SR 10.3G 850nm 300m For 10G Ethernet x2-10gb-sr
    • MMF SC 10G X2 Module SR 10.3G 850nm 300m For 10G Ethernet x2-10gb-sr
    • MMF SC 10G X2 Module SR 10.3G 850nm 300m For 10G Ethernet x2-10gb-sr
    • MMF SC 10G X2 Module SR 10.3G 850nm 300m For 10G Ethernet x2-10gb-sr
  • MMF SC 10G X2 Module SR 10.3G 850nm 300m For 10G Ethernet x2-10gb-sr

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen, China
    Merknaam: AscentOptics/Neuter, OEM
    Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Modelnummer: Ao2-8192-SR
    Connector: SC

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1pcs
    Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
    Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
    Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
    Levering vermogen: 50.000 pc's / Maand
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Naam van het product: 10G X2 Module datarate: 10.3G
    Wavelenth: 850nm Afstand: 300 m
    Toepassing: Datacom 10G Ethernet/10x FC Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL


    SMF-de Modulesr 10.3G 850nm 300m van Sc 10G X2 voor 10G Ethernet-x2-10gb-SR



    Specificatie:

     

    P/N

    Ao2-8192-SR

    Datarate

    10.3G

    Wavelenth

    850nm

    Afstand

    300M

    Zender

    VESCEL

    Ontvanger

    SPELD

    Media

    MMF

    DDM/DOM

    JA

    Schakelaar

    Sc

    Toepassing

    Datacom 10G Ethernet/10x FC

    Werkende Temperatuur

    0℃~ +70℃

    Voltagelevering

    3.3V

    Certificatie

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Merk

    AscentOptics/Onzijdig, OEM

     

    Beschrijving:

     

    de klanten van de de modulesaanbieding van 10GBASE X2 een grote verscheidenheid van 10 de connectiviteitsopties van Gigabit Ethernet voor gegevenscentrum, onderneming bedradingskast, en dienstverlener vervoertoepassingen. Steun 10GBASE Ethernet

    Heet-Swappable input-output apparatenstoppen in een haven van Ethernet X2 van een schakelaar of een router om de haven met het netwerk te verbinden.

    Verstrekt flexibiliteit van interfacekeus. De steunen „loon-zoals-u-bevolken“ model

    Heeft optische interoperabiliteit met de respectieve modules van 10GBASE Xenpak, van 10GBASE XFP en van 10GBASE SFP+ op dezelfde verbinding

     

    Eigenschappen

    • Compatibel systeem met X2 MSA Rev2.0b

    • Steun van 10GBASE-SR van IEEE 802.3ae bij 10.3125Gbps

    • Transmissieafstand tot 300m (MMF)

    • Verticale Holteoppervlakte die Laser uitzendt bij 850nm

    • De Duplex Optische Schakelaar van Sc

    • Hete Pluggable 70-speld Schakelaar met de Elektrointerface van XAUI

    • Beheer en controle via interface de met 2 draden van MDIO

    • Voeding: +3.3V, APS (+1.2V)

    • Kenmerkende Optica Controle

    • Temperatuurwaaier: 0~ 70 °C

    • ROHS-Compatibel systeem 

     

    Toepassingen

    • 10GE de schakelaars en de routers van Ethernet
    • 10GE kern-routers
    • 10GE opslag
    • Ander Transmissiesysteem van 10Gbps Ethernet

     

    AscentOptics10g X2 zendontvanger

    P/N Datasnelheid Afstand Golflengte LD PD DDM Media
    Ao2-8192-SR 10.3 300M 850nm VESCEL SPELD Y MM.
    Ao2-3192-LR 10.3 10KM 1310nm DFB SPELD Y SM
    Ao2-3192-LW 9.95 10KM 1310nm DFB SPELD Y SM
    Ao2-3192-LRM 10.3 220M 1310nm DFB SPELD Y MM.
    Ao2-5192-ER 10.3 40KM 1550nm DFB SPELD Y SM
    Ao2-5192-Zr 10.3 80KM 1550nm DFB APD Y SM
    Ao2-cxxxx-R40 10.3 40KM CWDM DFB SPELD Y SM
    Ao2-cxxxx-R80 10.3 80KM CWDM DFB APD Y SM
    Ao2-dxx-R40 10.3 40KM DWDM CHXX DFB SPELD Y SM
    Ao2-dxx-R80 10.3 80KM DWDM CHXX DFB APD Y SM

     

    Concurrentievoordeel:

    1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie
    2. Concurrerende tarifering
    3. Volledig compatibel systeem (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM aangepast etiket 
    5. Houd voorraad, Snelle levering

     

     

    MMF-de Modulesr 10.3G 850nm 300m van Sc 10G X2 voor 10G Ethernet-x2-10gb-SR

    Contactgegevens
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten