5/F, de Bouw A, Feiyang-Industrieterrein, No.8 Longchang Rd, Baoan Districe, Shenzhen, China, 518101
Thuis ProductenQSFP + Optische Zendontvanger

40G QSFP+ BD qsfp-40g-sr4-BD 150M bij MMF en 500m bij SMF Duplexlc

40G QSFP+ BD qsfp-40g-sr4-BD 150M bij MMF en 500m bij SMF Duplexlc

    • 40G QSFP+ BD QSFP-40G-SR4-BD 150M at MMF and 500m at SMF Duplex LC
    • 40G QSFP+ BD QSFP-40G-SR4-BD 150M at MMF and 500m at SMF Duplex LC
  • 40G QSFP+ BD QSFP-40G-SR4-BD 150M at MMF and 500m at SMF Duplex LC

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Shenzhen, China
    Merknaam: AscentOptics/Neuter, OEM
    Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Modelnummer: Aqsfp-40g-sr4-BD

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1pcs
    Verpakking Details: 10 of van 20PCS /Plastic dienblad, 1PC/Gift doos
    Levertijd: Binnen 1-3 bevestigde werkdagen na Portugal
    Betalingscondities: T / T, Western Union, L / C
    Levering vermogen: 50.000 pc's / Maand
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving


    40G QSFP+ BD qsfp-40g-sr4-BD 150M bij MMF en 500m bij SMF Duplexlc

     

    Specificatie:

     

    P/N

    Aqsfp-40g-sr4-BD

    Datarate

    40G/ps

    Afstand

    150M/500M

    Wavelenth

    4 CWDM-Steeg 1270 1290 1310 1330

    Media

    SMF

    DDM/DOM

    JA

    Schakelaar

    LC

    Toepassing

    40G Ethernet/40G Infiniband

    Werkende Temperatuur

    0℃~ +70℃

    Voltagelevering

    3.3V

    Certificatie

    CE/FCC/RoHS/TUV/UL

    Merk

    AscentOptics/Onzijdig, OEM


    40G QSFP+ BD qsfp-40g-sr4-BD 150M bij MMF en 500m bij SMF Duplexlc
     
    Beschrijving:
     

    De zendontvanger van AscentOptics QSFP BiDi richt de uitdagingen van vezelinfrastructuur door het vermogen te verstrekken om volledig-duplexverkeer 40-Gbps meer dan één duplexmmf-kabel met LC-schakelaars over te brengen. In een andere staat de woorden, de zendontvanger van Cisco QSFP BiDi connectiviteit 40 toe om de bestaand direct verbindende vezels 10-Gbps en de bestaande vezelboomstam zonder de behoefte opnieuw te gebruiken om enige vezels toe te voegen. De zendontvanger van AscentOptics QSFP BiDi (qsfp-40g-SR-BD) is een kort-bereik optische zendontvanger die 40 Gbps over duplexom3 of OM4 MMF levert. Het is volgzaam MSA.

    De zendontvanger van Cisco QSFP BiDi heeft twee 20-Gbps kanalen, elk gelijktijdig overgebracht en ontvangen meer dan twee golflengten op één enkele MMF-bundel. Het resultaat is een bijeengevoegde duplexverbinding 40-Gbps over een duplex LC-Geëindigde de vezelkabel van MMF. De verbinding kan 100 meters op OM3 MMF of 150 meters op OM4 MMF bereiken, die hetzelfde als 40-Gbps SR4 is. Figuur 3 toont het technologieconcept de zendontvanger van Cisco QSFP BiDi.


     
     
    Toepassingen
    • 40G Ethernet
    • Infiniband verbindt onderling
    • 40G telecommunicatieverbindingen
    • Gegevenscentra

     

     

    Concurrentievoordeel:


    1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie
    2. Concurrerende tarifering
    3. Volledig compatibel systeem (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
    4. OEM/ODM aangepast etiket 
    5. Houd voorraad, Snelle levering
     

     

     

    Contactgegevens
    Ascent Optics Co.,Ltd.

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten